facebookgoogle twitter instagram youtube krepselis

darbo laikas

telefono nr el pastas

Aušra LAURINKIENĖ 
„Buvome nepanašūs į save”, - po pirmųjų BBL ketvirfinalio serijos rungtynių namuose su Tartu „Rock” sakė vyriausiasis „Šiaulių” strategas Antanas Sireika. 
Aplamdyti lyderiai
 
Nenuostabu – akistata su estais baigėsi nenuginčijamu šeimininkų fiasko rezultatu 61:84 (14:21, 14:13, 10:16, 23:34). „Dabar šiauliečiai atsidūrė prie prarajos krašto - dar vienas pralaimėjimas nubrauktų viso sezono darbą, - rašoma oficialioje klubo internetinėje svetainėje. -  Nors ir buvo prognozuota, didelės intrigos šiose rungtynėse nebuvo - beveik visą laiką sąlygas diktavo svečiai. Šiauliečiai pirmavo tik kartą - 3:2 (1-ąją minutę)”. 
 
Tiesa, informuojama, kad „Šiaulių” ekipa šią savaitę buvo išleidusi į Lietuvos studentų krepšinio lygos ketvirtfinalio kovas Arvydą Šikšnių, Deividą Gailių: „Šiauliečiai krepšininkai padėjo savo universitetams laimėti rungtynes, bet patys grįžo gerokai aplamdyti. Net 31 tašką per mačą su Lietuvos kūno kultūros akademijos ekipa Šiaulių universitetui pelnęs D. Gailius susimušė kojos raumenį. Mykolo Romerio universitetui į pusfinalį prasibrauti padėjęs A. Šikšnius uždirbo 18 taškų, bet krepšininkui atsinaujino sutrenkto kulno skausmai”. 
 
Pirmose ketvirtfinalio serijos rungtynėse  „Šiauliams” M. Kuzminskas pelnė 13, D. Low ir R. Grafas - po 12, D. Gailius - 7, M. Žukauskas, A. Šikšnius ir V. Pauliukėnas - po 5, V. Šarakauskas - 2 taškus. „Rock”: T. Abernethy, S. Morrisonas (14 atkovotų kamuolių, 7 išprovokuotos pražangos), S. Leppikas (4 iš 6 tritaškių) ir J. Taltsas - po 14, V. Allingu - 8, T. Teinas - 7, T. Eichfussas - 6, S. T. Sokkas - 4, M. Doroninas – 3 taškus. 
 
Kas kaltas? 
 
Po netikėtai prastai sužaistų rungtynių šeimininkų treneris Antanas Sireika sakė: „Gerieji dalykai, kuriuos mes demonstruodavome, matyt, liko nupiešti galvose. Mes neužmiršome, kaip reikia žaisti, bet vyrus iš ritmo, matyt, išmušė šventės, prizai, titulai, todėl estai ir buvo greitesni. Koją pakišo psichologija. Varžovus galiu tik pagirti, nes jie agresyviai gynėsi, stengėsi iš paskutiniųjų. Bet mes pralaimėjome todėl, kad patys buvome nepanašūs į save”. Kalbėdamas apie antrąją tarpusavio akistatą strategas neslėpė optimizmo: „Tartu bus labai sunku, bet mes važiuosime tik pergalės. Didelis noras pasirodyti prieš savus žiūrovus mums pakišo koją, tikėkimės, kad „Rock” koją pakiš didelis nenoras grįžti į Šiaulius”. 
 
Gynyba – vienintelis ginklas 
 
„Pergalė nebuvo lengva, kaip atrodytų pažvelgus į rezultatą, bet tokio skirtumo mes nesitikėjome. Važiavome iškovoti pergalės, ir aš tikėjau komanda, bet tokio solidaus skirtumo nelaukiau. Žaidėjams sakiau tik viena - gynyba. Tai buvo mūsų ginklas prieš „Šiaulius”, kurie šį sezoną namuose buvo pralaimėję tik kartą, o į priešininkų krepšį mesdavo po 98 taškus”, -  po rungtynių sakė „Rock” strategas Indrekas Visnapuu.
 
Jis pridūrė, kad mačo metu vyrų akyse matė troškimą laimėti ir tikėjo auklėtinių pergale: „Dabar mes - nebe ta komanda, kuri buvome sezono pradžioje - mes žaidžiame kur kas geriau. Žinau, kad padarėme tik pusę darbo, bet kitos rungtynės bus namuose. Tartu nebus lengviau, bet čia norėtųsi užbaigti seriją - mes labai nenorime čia sugrįžti”, - neslėpė estų ekipos „vairininkas”. 

Į viršų