facebookgoogle twitter instagram youtube krepselis

darbo laikas

telefono nr el pastas

Aušra LAURINKIENĖ 
Šiauliuose vykusiose Lietuvos laisvųjų imtynių jaunimo pirmenybėse ant dviejų imtynių kilimų jėgas išbandė 92 pajėgiausi Lietuvos laisvūnai, suskirstyti į aštuonias svorio kategorijas. 
Anot „Atžalyno” trenerio Jono Kemzuros, dalyvius, trenerius, teisėjus ir žiūrovus pasveikino naujasis Lietuvos imtynių federacijos viceprezidentas Vladimiras Mataitis. Sveikinimų sulaukė ir gimtadienius šventę ilgamečiai laisvųjų imtynių treneriai Fiodoras Vladimirovas iš Radviliškio, Olegas Voitechovskis iš Klaipėdos ir Henrikas Mončiunskas iš Vilniaus. Šiauliečiai, nepamiršdami senųjų tradicijų, geriausiai pasirodė pussunkėje ir sunkioje svorių kategorijose.
 
Prizines vietas užėmę sportininkai pratęsė Šiaulių miesto laisvųjų imtynių pradininko, ilgamečio trenerio bei 20 kartų Lietuvos čempiono Algio Ladietos pergalių sąrašą.  
 
Svorio kategorijoje iki 96 kilogramų trečiąją vietą užėmė A. Šulco auklėtinis Ailandas Šulcas, o sunkiausioje svorio kategorijoje iki 120 kilogramų bronzą pelnė J. Kemzuros treniruojami Laurynas Didžgalvis ir Arlandas Juodzevičius. Anot trenerio, gerai kovojo ir kiti imtynininkai, tačiau jiems pritrūko sėkmės. 

Į viršų