Aušra LAURINKIENĖ
Lietuvos moterų krepšinio lygoje (LMKL) rungtyniaujančios Šiaulių „Rūtos” krepšininkės, pastaruoju metu gerokai „nukraujavusios” dėl ekipą užklupusių traumų ir ligų, pratęsė pralaimėjimų seriją.
Lenkia tik visas rungtynes pralaimėjusį klubą

Kovo 10-ąją Kauno „Laisvės” komandai rezultatu 52:98 pralaimėjusios šiaulietės penktadienį namuose 36:62 nusileido Vilniaus MRU atstovėms ir padidino šio sezono nesėkmių skaičių iki dvidešimt dviejų. Vos penkis kartus pergalingai aikštelę palikusi „Rūta” jau nebeturi jokių galimybių pakilti iš septintosios LMKL turnyrinės lentelės pozicijos ir lenkia tik visas rungtynes pralaimėjusias LAMMKK krepšininkes. Tuo tarpu penktadienį Saulės mieste viešėjusi sostinės komanda užsitikrino 6-ąją vietą reguliariajame čempionate.

Įsiplieskusi viltis netruko išgaruoti

Sėkmingai mačą pradėjusi MRU ekipa netrukus „nukūrė” pirmyn – 11:2, o antrajame kėlinuke jau įgijo dviženklį pranašumą, tačiau U. Vaitiekonytė tolimas šūvis pradėjo „Rūtos” spurtą, po kurio Šiaulių krepšininkės priartėjo vos vieno metimo atstumu - 21:23. Deja, netikėtai aikštelėje įsiplieskusi viltis netruko išgaruoti – po didžiosios pertraukos viešnios daugiau nei pusę ketvirčio išlaikė savo krepšį „sausą”, o pačios įmetė 11 taškų (39:24).

Ketvirtajame kėlinuke „Rūta” visiškai palūžo ir per paskutines šešias minutes sugebėjo pelnyti vos vieną tašką, o 8 iš paskutinių dešimties taškų baudos metimais užsidirbusios vilnietės šventė pergalę rezultatu 62:36 (19:10, 9:11, 17:10, 17:5). „Rūtos” komandoje išsiskyrė 11 taškų pelniusi ir 9 kamuolius atkovojusi L. Svarytė, o varžovėms daugiausiai taškų pelnė S. Uždavinytė – 15.