Aušra LAURINKIENĖ
Panevėžyje vykusiame atvirame miesto sunkiosios atletikos čempionate ir turnyre, skirtame ilgamečiui treneriui Petrui Matkevičiui atminti varžėsi ne tik pakylos šeimininkai, bet ir pajėgiausi sunkiaatlečiai iš Šilutės, Telšių, Marijampolės, Anykščių, Rokiškio bei Šiaulių.

Saulės miesto sunkiosios atletikos treneris R. Gaška džiaugiasi auklėtinio Mindaugo Jamelionio pasirodymu. Svorio kategorijoje iki 56 kilogramų startavęs sportininkas tik finale buvo priverstas pripažinti anykštėno pranašumą ir užėmė garbingą antrąją vietą. Gerai rungtyniavo ir Paulius Savickas, startavęs svorio kategorijoje iki 77 kilogramų. „Jis gerokai pagerino asmeninius rezultatus stūmimo veiksme bei dvikovės sumoje”, - „Šiaulių naujienoms” sakė treneris.

Apmaudu, tačiau to nepakako, kad Paulius pasidabintų medaliu – jis liko ketvirtas. Per plauką nuo trečiosios vietos apdovanojimo liko ir svorio kategorijos iki 69 kilogramų sunkiaatletis Dominykas Skirmantas.