Aušra LAURINKIENĖ
Vasario 20-ąją baigėsi Šiaulių teniso kortuose šešias dienas vykęs Europos teniso asociacijos (TE) jaunių (16 metų ir jaunesnių) antrosios kategorijos turnyras „Brodvėjaus Pica Cup”, kuriame varžėsi Rusijos, Baltarusijos, Graikijos, Kroatijos, Latvijos, Ukrainos, Didžiosios Britanijos, Lenkijos, Švedijos, Estijos, Vokietijos ir  Lietuvos jaunieji tenisininkai.

Iš mūsų šalies atstovų geriausiai sekėsi vilnietei Joanai Eidukonytei. Sostinės teniso akademijos sportininkė vienetų turnyre iškovojo antrąją vietą. Joana finale rezultatu 0:6, 3:6 nusileido turnyro favoritei rusei Ulyanai Ayzatulinai. Berniukų grupėje nugalėtoju tapo Kroatijos tenisininkas Marinas Suica, lemiamoje kovoje 6:2, 6:4 įveikęs baltarusį Maksimą Yershą. Berniukų dvejetų turnyre  triumfavo baltarusiai Ilya Ivashka ir Maksim Yersh, kurie 7:5, 6:4 nugalėjo tautiečius Antoną Dubrovą ir Vladislavą Kosolapovą. Mergaičių dvejetų turnyrą laimėjo rusės Ulyana Ayzatulina ir Irina Chernaya, finale 6:3, 6:3 įveikusios baltarusės Valerijos Kulikouskajos ir latvės Aleksandros Nionovos porą.

Šiuo metu teniso kortuose ir vėl verda aistros. Čia nuo sekmadienio vyksta tarptautinės teniso federacijos (ITF) jaunių (18 metų ir jaunesnių) turnyras „Aivaras Balzekas Memorial Cup”. Kas taps jo nugalėtojais, paaiškės jau visai netrukus – vasario 27-ąją, šeštadienį.