facebookgoogle twitter instagram youtube krepselis

darbo laikas

telefono nr el pastas

Aušra LAURINKIENĖ
Šeštadienį su Vilniaus „Vėtra” draugiškas pasirengimo naujajam futbolo A lygos sezonui rungtynes sužaisti turėję „Šiaulių” futbolininkai į aikštelę taip ir neišbėgo. Saulės miesto klubas informuoja, kad sostinės ekipa varžybų išvakarėse nusprendė atsisakyti šio susitikimo.

Vis dar nesulaukia žadėto skolų gražinimo

Toks varžovų poelgis turbūt nieko nenustebino. Juk nuo praėjusio sezono vidurio netyla kalbos apie klubą spaudžiančias skolas, o pasibaigus A lygos sezonui apie finansines problemas bei neištesėtus vadovybės pažadus prabilo ir ekipos vyriausiasis treneris Virginijus Liubšys. Daugiau nei pusmetį negavę atlyginimų, bet A lygoje antrąją vietą iškovoję „Vėtros” žaidėjai, net ir nesulaukę žadėtų skolų grąžinimo, pasak klubo atstovų, treniruojasi du kartus per dieną, bėgioja Vingio parke bei sportuoja universalioje Sportimos arenoje. Keista tik tai, jog draugiškoms rungtynėms įnirtingai rengęsi futbolininkai taip ir neturėjo progos išbandyti savo jėgas.

Klubas kviečiamas pasiaiškinti

Negana to, Lietuvos futbolo federacija (LFF) penktadienį išplatino pranešimą, kuriame skelbiama, jog FK „Vėtra” kviečiama pasiaiškinti dėl dalyvavimo LFF rengiamose varžybose.

„Toks sprendimas priimtas reaguojant į FK „Vėtra” komandos žaidėjų skundus dėl nesumokėtų atlyginimų ir informacijos apie klubo ateitį nebuvimą, taip pat į faktą, jog Vilniaus klubas iki šiol Licencijavimo skyriui nepateikė audituotos finansinės dokumentacijos”, - rašoma pranešime spaudai.

Primename, kad A bei UEFA licencijų siekiantys klubai minėtą dokumentaciją turėjo pateikti iki vasario 10 dienos. LFF varžybų vykdymo skyrius išsiuntė oficialų raštą „Vėtrai” su įpareigojimu klubo vadovus iki vasario 23 dienos atvykti į LFF būstinę. Klubo vadovams neatvykus iki nurodytos datos, tai reikštų „Vėtros” atsisakymą dalyvauti 2010 metų LFF rengiamose varžybose (A arba I lygoje). Apmaudu, tačiau atrodo, kad pajėgaus Vilniaus „Vėtros” klubo gali nebelikti Lietuvos futbolo žemėlapyje. 

Į viršų