facebookgoogle twitter instagram youtube krepselis

darbo laikas

telefono nr el pastas

Aušra LAURINKIENĖ

„Šiaulių” sporto direktorius bei vyriausiasis treneris Deivis Kančelskis vadovaus Lietuvos jaunimo U-19 (1992 metais gimusių ir jaunesnių) rinktinei. Anksčiau pats rungtyniavęs, o vėliau tapęs populiariausio pasaulyje sporto teisėju, D. Kančelskis sekmadienį surengė pirmąją kandidatų atranką.

Kandidatų sąraše - aštuoni „Šiaulių” atstovai

LFF praneša, kad U-19 rinktinę naujasis treneris formuos iš beveik penkiasdešimties kandidatų. Tarp jų – aštuoni 1992 metais gimę vaikinai, atstovaujantys „Šiauliams-2”: vartininkas Rimvydas Čypas, gynėjai Aivaras Renusas ir Dovydas Baškys bei saugai Tomas Birškys, Darius Jankauskas, Armantas Verbiejus, Erikas Milašauskas ir Ernestas Alekna.

Prieš atranką D. Kančelskis sakė, kad bendravo su įvairių miestų futbolo klubų ir sporto mokyklų treneriais, kurie pasiūlė savo kandidatūras į šiuo metu formuojamą Lietuvos U-19 rinktinę: „Siekiame iš visos Lietuvos atrinkti geriausius šios amžiaus grupės futbolininkus”.

Į D. Kančelskio sudarytą kandidatų sąrašą, be minėtų šiauliečių, įtraukti Vilniaus miesto atstovai puolėjas Daumantas Žukauskas, saugas Daniel Gunevič, gynėjas Daniel Balkovskij, vartininkas Audrys Paulauskas, marijampoliečiai saugai Aidas Kliučinykas, Vilmantas Bagdanavičius bei gynėjas Dovydas Tumosa, Klaipėdos puolėjai Karolis Laukžemis, Deividas Peištaras ir Justas Vilavičius, saugai Mykolas Kaveckas, Ernestas Razonas ir Martynas Gricius, gynėjas Tomas Dargužas bei vartų sargas Edvinas Razutis, tauragiškiai gynėjas Egidijus Auryla ir puolėjas Lukas Bielskis, Šilutės miesto atstovai puolėjas Dovijus Česnulis ir gynėjas Žilvinas Česnulis, Alytaus miesto gynėjai Kasparas Griškus, Povilas Gavėnas, vartininkas Vaidas Sabaliauskas ir puolėjo pozicijoje žaidžiantis, keturi saugai iš Panevėžio Ernestas Veliulis, Rytis Pilotas, Tomas Laurenčikas ir Arnas Mikaitis, Jonavos saugai Markas Razmaratas, Edgaras Raskazovas, gynėjas Šarūnas Balandis ir puolėjas Laurynas Stonkus, kauniečiai gynėjai Tomas Janušauskas, Mantas Janušauskas, Marius Miškinis, Darius Šimkūnas ir Paulius Daukša, saugai Tomas Snapkauskas ir Lukas Sendžikas bei vienintelis Kėdainių miesto futbolininkas puolėjas Rimvydas Lipnevičius.

Pirmoji dalis praėjo sklandžiai

Meilės dieną, vasario 14-ąją,  treneris Nacionalinėje futbolo akademijoje (NFA) susipažino su puse, dvidešimt penkiais kandidatais. Kita pusė į peržiūrą atvyks ateinantį sekmadienį. Strategui per atranką talkino treneris Mindaugas Čepas.

„Per peržiūrą futbolininkai atliko greičio ir jėgos testus. Buvo stebima jų fizinė būklė ir ištvermė. Vėliau kandidatai buvo suskirstyti į dvi ekipas ir žaidė draugiško pobūdžio rungtynes. Rungtynių sklandumą užtikrino vienas iš geriausių Lietuvos teisėjų Gediminas Mažeika”, - rašoma LFF pranešime spaudai.

Pasak paties D. Kančelskio, pirmojo atrankos etapo pirmoji dalis praėjo sklandžiai: „Pirmasis įspūdis - tikrai neblogas. Aišku, norėtųsi daugiau laiko, bet šiandien mums pavyko testai, taip pat sužaidėme rungtynes. Šiuo metu kažką spręsti yra sunku, dar reikėtų palaukti antrojo etapo pabaigos. Tuomet bus galima daryti konkretesnes išvadas”, - kalbėjo strategas. Kitas atrankos etapas įvyks kitą savaitę, taip pat Kaune, Nacionalinės futbolo akademijos dengtame manieže.

Į viršų