facebookgoogle twitter instagram youtube krepselis

darbo laikas

telefono nr el pastas

Šiaulių miesto meras Artūras Visockas į paskutinį metų posėdį sukvietė Savivaldybei pavaldžių bendrovių ir valstybės įstaigų ir organizacijų atstovus. Kartu aptartos šių metų aktualijos ir kitų metų perspektyvos. Susirinkusiuosius nudžiugino pateikta statistika: fiksuojamas verslo ir dirbančiųjų skaičiaus augimas, viršyti pajamų surinkimo planai.

Šiaulių miesto savivaldybėje paskutinį kartą šiais metais susitiko viešąsias paslaugas teikiančių savivaldybės įmonių ir bendrovių, taip pat ir valstybės įstaigų vadovai. Pasidžiaugęs vis gerėjančiu tarpusavio supratimu ir sklandžiu bendradarbiavimu, Artūras Visockas akcentavo, kad miesto pažanga ir toliau spartėja, efektyvėja savivaldos darbas. Šiauliai patogesni tampa gyventojams ir vis įdomesni darosi potencialiems investuotojams.

12201

Mero mintį pratęsusi Šiaulių apskrities valstybinės mokesčių inspekcijos (AVMI) viršininkė Auksė Tutkutė pateikė ekonominės situacijos statistiką. Šiaulių AVMI duomenimis, 2019 metais Šiaulių mieste ir regione daugėjo verslo įmonių, gausėjo darbuotojų, augo atlyginimai. Pridėtinės vertės mokesčio surinkimas apskrityje išaugo trečdaliu, tai itin puikus rodiklis lyginant su kitais regionais. Ši tendencija turėjo įtakos ir miesto biudžetui – surinkta beveik pusšešto milijono eurų daugiau, nei planuota. Tikimasi, kad puikūs pagrindiniai rodikliai išliks teigiami ir kitais metais.

Įmonių ir įstaigų vadovai trumpai pristatė šių metų iššūkius, papasakojo, kaip sekėsi juos įveikti, pasidalijo 2020-ųjų metų planais ir perspektyvomis.

12202

Į viršų