facebookgoogle twitter instagram youtube krepselis

darbo laikas

telefono nr el pastas

Šiaulių miesto meras Artūras Visockas susitiko su miesto gimnazijų abiturientais, iš valstybinių brandos egzaminų surinkusiais tris ar daugiau šimtukų. Šiemet tarp sėkmingiausiai išlaikiusių egzaminus Lietuvoje pateko 6 Šiaulių moksleiviai – 4 iš Juliaus Janonio gimnazijos, 1 iš „Romuvos“ gimnazijos bei 1 tarptautinio bakalaureato programos moksleivis iš Didždvario gimnazijos. Tradiciškai geriausius abiturientus sveikinančiam Šiaulių merui šis susitikimas buvo dviguba šventė, vienas šimtukininkų – jo sūnus Ugnius.

Į susitikimą su miesto meru atvyko geriausiai valstybinius brandos egzaminus išlaikę abiturientai – Robertas Norkus iš Juliaus Janonio gimnazijos (4 šimtukai), Ričardas Navickas iš „Romuvos“ gimnazijos (4 šimtukai) bei Ugnius Visockas iš Juliaus Janonio gimnazijos (3 šimtukai). Neformaliame pokalbyje prie pietų stalo abiturientai ir jų tėveliai pasidalino ateities planais ir perspektyvomis. Į Jungtinės Karalystės aukštąsias mokyklas studijuoti išvyksiantys R. Norkus ir R. Navickas susiviliojo prestižinių universitetų keliamais iššūkiais, tuo tarpu U. Visockas nusprendė likti Lietuvoje ir stoti į Vilniaus universitetą.

Artūras Visockas abiturientams pabrėžė, kad ir Šiauliuose galima rasti puikių karjeros perspektyvų. Mieste nuolat tobulėjant investicinei aplinkai bei sparčiai kylant kvalifikuotų specialistų poreikiui atsiranda vis daugiau gerai apmokamų darbo vietų, kurios savo atlyginimais gali konkuruoti tiek su sostine, tiek su kitais didžiaisiais šalies miestais. Šiaulių meras geriausius Šiaulių moksleivius paragino ateityje sugrįžti į Lietuvą, savo talentais ir žiniomis prisidėti prie šalies ir gimtojo miesto ateities kūrimo.

Miesto vadovas, pasveikinęs susirinkusius šimtukininkus bei jų tėvelius, įteikė simbolines dovanas su Šiaulių atributika, kurios abiturientams primins namus net ir tolimiausiuose pasaulio kraštuose. Susitikime negalėjusius dalyvauti šimtukininkus Savivaldybės sveikinimai ir suvenyrai pasieks artimiausiu metu. Šiaulių miesto meras visus miesto abiturientus – šimtukininkus pakvies į iškilmingą mero priėmimą, kuris vyks Šiaulių miesto gimtadienio metu.

 

SAVIVALDYBĖS INFORMACIJA

Į viršų