facebookgoogle twitter instagram youtube krepselis

darbo laikas

telefono nr el pastas

2015-03-14 38

Kelmės rajonas. Kovo 9 d. gautas pranešimas apie pastebėtus teršalus Vėgėlės upelyje, esančiame Paprūdžių kaime, Pakražančio seniūnijoje. 14 val. sukviestas Ekstremaliųjų situacijų komisijos posėdis.
Kelmės r. nuotr.

Komisijos pirmininkė savivaldybės administracijos direktorė Irena Sirusienė, Šiaulių apskrities priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos Kelmės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos viršininkas Virginijus Ramanauskas, Šiaulių regiono aplinkos apsaugos departamento prie Aplinkos ministerijos Kelmės rajono agentūros vedėjas Darius Laurinavičius, Žemės ūkio ir kaimo plėtros skyriaus vyriausiasis specialistas Apolinaras Jasaitis informavo apie situaciją.
Komisijos pirmininkė Irena Sirusienė ir komisijos nariai nuvykę į vietą, sakė, kad padėtis kontroliuojama. Teršalų išbėgimas į upelį sustabdytas. Teršalus sustabdė ir jų plitimą likvidavo Šiaulių apskrities priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos Kelmės priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba. Į pagalbą iš Kauno pakviesta UAB „Aplinkosaugos technologijos“ ir Ko, su kuria yra sudaryta sutartis.

Parengė Jorūnė DAUNORIENĖ

Į viršų