facebookgoogle twitter instagram youtube krepselis

darbo laikas

telefono nr el pastas

Pakruojo rajonas. Pakruojo rajono vadovai susitiko su pagyvenusių žmonių klubo „Sidabrinė gija“  atstovais ir atsakė į jiems svarbius klausimus. Senjorams rūpėjo įvairūs rajono plėtros, miesto tvarkymo, viešojo transporto paslaugų, laisvalaikio leidimo bei kiti klausimai.

Senjorai džiaugėsi gražėjančiu miestu, sutvarkytomis Kruojos pakrantėmis, renovuotomis gatvėmis, tačiau priekaištavo, kad ne visada laiku žiemą pabarstomi šaligatviai. Nuskambėjo pageidavimas, kad rajono vadovai tarpininkautų kuriant naują maršrutą (ar koreguojant vieną iš jau sukurtų): dabar iš Šiaulių į Pakruojį paskutinis autobusas išvyksta apie 17 val., o norėtųsi, kad būtų galimybė grįžti apie 19 val.
Taip pat senjorai domėjosi patekimo į Pakruojo dvarą. Išreikštas pageidavimas dėl Trečiojo amžiaus universiteto įsteigimo, klausta apie galimybę autobusą senjorų išvykoms nuomotis pigiau. Rajono vadovai pažadėjo senjorams tarpininkauti sprendžiant klausimus dėl patalpų klubo veiklai.
Pasak merės A. Jasiūnienės, tikrai nereikia ieškoti vis naujų erdvių, būtina naudotis jau esančiomis Pakruojyje. Senjorus taip pat domino įvažiavimų į daugiabučius namus tvarkymo ir kiti aktualūs klausimai.
Susitikimo pabaigoje senjorai padėkojo rajono vadovams už pastangas tvarkant miestą ir sprendžiant gyventojų problemas, už iniciatyvą įsteigti E. Mieželaičio literatūros premiją.

Parengė Jorūnė DAUNORIENĖ

Į viršų