facebookgoogle twitter instagram youtube krepselis

darbo laikas

telefono nr el pastas

2015-02-14 03

Radviliškio rajonas. Pasirašyta nauja rangos sutartis dėl projekto „Radviliškio miesto teritorijos tarp Puškino ir Gražinos gatvių vandentiekio ir nuotekų tinklų išplėtimas“ II etapo įgyvendinimo.
Radviliškio r. nuotr.

Šiandien ne visi Radviliškio miesto gyventojai gali prisijungti prie centralizuotų vandens ir nuotekų tinklų. Ypatingai sudėtinga situacija yra Radviliškio miesto teritorijų, esančių tarp Puškino ir Gražinos gatvių. Šis miesto rajonas yra išsidėstęs tarp dvejų senųjų kapinių, šalia geležinkelio. Ši teritorija liūčių ir pavasario polaidžio metu yra apsemiama, todėl gyventojai negali naudotis šachtinių šulinių vandeniu.
Įgyvendinus pasirašytą rangos sutartį, bus nutiesti 4 354 m nuotekų ir 2 927 m vandentiekio tinklų Puškino, Mažosios, Trakų, Valančiaus, Strazdelio, Vilniaus, Birutės, iš dalies Maironio, Mažvydo ir Kapų gatvėse, kuriose prie nuotekų tinklų galės prisijungti 162 būstai, o prie vandentiekio – 132 būstai.
Neliks nuskriausti ir Turgaus, Vaisių, Lizdeikos, Donelaičio, Jankaus gatvių, Laisvės alėjos, Prūdelio ir Romuvos gatvių gyventojai, kuriems ankstesniais projekto įgyvendinimo etapais nebuvo sudarytos galimybės prisijungti prie vandentiekio ar nuotekų tinklų.

Parengė Jorūnė DAUNORIENĖ

Į viršų