facebookgoogle twitter instagram youtube krepselis

darbo laikas

telefono nr el pastas

2015-02-06 29

Šiaulių rajonas. Kuršėnų lopšelyje – darželyje „Nykštukas” ugdomosios vaikų veiklos teminė savaitė „Baltos spalvos karalystė“ jau tapo gražia tradicija. Pirmąją dienelę visus grupių vaikus aplankė „Baltieji pieštukai“ (auklėtojos Virginija, Daiva, Inga) ir pakvietė dalyvauti kūrybinėje veikloje „Baltas baltas mano miestas“.
Šiaulių r. nuotr.

Balto miesto „statyme“ aktyviai dalyvavo ne tik mažieji nykštukiečiai, bet ir tėveliai, mamytės, seneliai, broliai ir sesutės. Visi nuoširdžiai kūrė Kuršėnų miestą – jo namus ir namelius, bažnyčią, kultūros namus, parduotuves.
Įsibėgėjus savaitei, baltieji pieštukai pakvietė vaikus į „Baltają mankštatiadą“. Visi dalyviai pasipuošę baltomis kepuraitėmis ir pirštinaitėmis, džiaugsmingai dalyvavo sportinėse pramogose: šoko, sportavo, dalyvavo estafetėse.
Sekanti dienelė prasidėjo pačių vaikų kuriama „Balta vaikystės pasaka“. Vaikai save galėjo išreikšti per judesį, emocijas, vaidybą. Tą dieną visose grupėse vyravo džiugios, kūrybingos emocijos.
Galiausiai atėjo laukta diena, kai baltas Kuršėnų miestas pastatytas. Įstaigos direktorė Rasa perkirpo simbolinę baltą juostą – atvėrė visiems vartus į svajonių miestą. Baltieji pieštukai atsisveikino, bet pažadėjo sugrįžti su savo draugais – spalvotais pieštukais, kad ir toliau galėtų kurti spalvotą vaikystės pasaką darželyje.

Parengė Jorūnė DAUNORIENĖ

Į viršų