facebookgoogle twitter instagram youtube krepselis

darbo laikas

telefono nr el pastas

Kelmės rajono policijos pareigūnai, reaguodami į budraus vyriškio pranešimą, sulaikė telefoninį sukčių 36-erių metų telšiškį D. D.


73-ejų metų Verpenos kaimo gyventoja laidiniu telefonu sulaukė nepažįstamo vyro skambučio. Šis moterį išgąsdino, prisistatydamas policijos pareigūnu ir pranešdamas, kad jos dukra sužalojo moterį ir jai gydyti ligoninėje reikalingi pinigai - 8 000 litų. Netrukus į moters namus atėjo jaunas vyras ir iš jos paėmė 6 000 litų, nes moteris tiek teturėjo.

Kitą dieną stresą sukėlusio skambučio sulaukė kelmiškis.

Paskambinęs asmuo prisistatė vyro sūnumi, gyvenančiu Olandijoje, ir pasakė, kad pateko į eismo įvykį, kuriame sužalojo mergaitę, ir jos tėvams reikia sumokėti 6 000 litų.

Kelmiškiui telefoninis skambutis pasirodė įtartinas, todėl jis pirmiausia pabandė susisiekti su sūnumi, tačiau šis telefonu neatsiliepė. Tada vyras nusprendė pasikonsultuoti su policijos pareigūnais.

Kriminalinės policijos pareigūnai operatyviai nuvyko prie vyriškio gyvenamojo namo ir pastebėjo, kad į kiemą įvažiavo taksi automobilis, iš jo išlipo vyras, apsirengęs tamsiais drabužiais, ir kalbėdamas mobiliojo ryšio telefonu nuėjo pas į pinkles įviliotą vyrą pasiimti pinigų. Čia jį pareigūnai ir sulaikė.

Pasirodo, tai tas pats vyras, kuris išvakarėse iš Verpenos kaimo gyventojos pasisavino 6 000 litų.

Šešis kartus už nusikaltimus teisto 36-erių metų telšiškio D. D. dėl padarytų naujų nusikalstamų veikų ieškojo ir Telšių apskrities policijos pareigūnai.

 

ELTA

Į viršų