facebookgoogle twitter instagram youtube krepselis

darbo laikas

telefono nr el pastas

05-01-2015 02

Joniškio rajonas. Bendradarbiaudami su Joniškio rajono savivaldybe, Lietuvos aklųjų ir silpnaregių sąjungos Joniškio filialo nariai, vadovaujami organizacijos pirmininkės Inos Sakalauskienės, priėmė kantrybės, kruopštumo ir sunkaus darbo reikalaujantį iššūkį – iš spalvoto popieriaus pastatyti statinį, skirtą Europos dienai paminėti.
Joniškio r. nuotr.

Keturių asmenų komanda, bendradarbiaudama su Joniškio rajono savivaldybės jaunimo reikalų koordinatore Erika Šivickaite, nutarė statyti vazą, kurią sudarys keturių spalvų (balta pagrindui ir Lietuvos vėliavos spalvos – geltona, žalia, raudona) popierinės detalės.
Vaza simbolizuos naujovėms, visiems pasaulio gyventojams atvirą valstybę, esančią Europos Sąjungoje. Juk ir Europa yra atvira, besikeičianti, priimanti naujus iššūkius. Pasak organizacijos narių, detalės buvo lankstomos dienomis ir naktimis. Skaičiuojant detales, buvo pastebėta kraujo žymių, kurias teko valyti. „Nuo intensyvaus darbo kentėjo pirštai“, – įspūdžiais apie darbo procesą dalijosi organizacijos nariai.
Balandžio 28 dieną detales skaičiavo Joniškio „Aušros“ gimnazijos mokiniai. Suskaičiuotos 45 985 popierinės detalės (baltų – 2558, raudonų – 14 050, žalių – 14 410, geltonų – 14 967). Keturių Lietuvos aklųjų ir silpnaregių sąjungos Joniškio filialo asmenų sukurtas statinys stovės Joniškio rajono savivaldybėje. Planuojama, kad statinys dienos šviesą išvys gegužės 7-ąją.

Parengė Jorūnė DAUNORIENĖ

Į viršų