facebookgoogle twitter instagram youtube krepselis

darbo laikas

telefono nr el pastas

Asta VOLKOVAITĖ
Už penkiolika metų jaunesnio gyvenimo draugo nužudymą 35-erių metų Irma Kirklytė pasiųsta už grotų. Šiaulių apygardos teismas moteriai už 21-erių metų Laimio V. atimtą gyvybę skyrė devynerių metų laisvės atėmimo bausmę.
 
Peilio griebėsi per išgertuves
 
Praeityje neteista, netekėjusi ir vos septynias klases baigusi I. Kirklytė buvo kaltinama tuo, kad praėjusių metų rugpjūčio 11-osios popietę Radviliškio rajone esančiame Pašušvio kaime esančiuose namuose peiliu sužalojo savo sugyventinį Laimį. Jaunas vaikinas buvo paguldytas į Radviliškio ligoninę, kur nepraėjus nė porai savaičių ir užgeso jo gyvybė – jaunuolis mirtinai nukraujavo.
 
Teismas nustatė, kad lemtingą popietę du gyvenimo draugai su kompanija svaiginosi alkoholiniais gėrimais. Sugyventinio sumušta I. Kirklytė peilio griebėsi jau būdama girta. Moteris butelio draugams tarstelėjo, kad nužudys gyvenimo draugą, ir nuėjo į kambarį, kuriame buvo Laimis V. 
 
Moralinė žala – 3 tūkstančiai litų
 
Šiaulių apygardos teismas I. Kirklytę pripažino kalta ir suėmė teismo salėje. Teismas patenkino tris civilinius ieškinius. 
 
Nukentėjusiesiems iš I. Kirklytės priteisti 2 tūkstančiai litų laidojimo išlaidoms padengti. Nuteistoji artimojo netekusiesiems turės sumokėti dar 3 tūkstančius litų neturtinės žalos. Valstybinei ir teritorinei ligonių kasai priteista daugiau kaip 12 tūkstančių litų. Nuosprendis per 20 dienų gali būti skundžiamas aukštesnės instancijos teismui.

Į viršų