Radviliškio rajonas. Radviliškio rajono visuomenės sveikatos biuras kartu su gongų meistru Raimondu Binkausku Radviliškio miesto kultūros centre organizavo garso kelionę Radviliškio rajono gyventojams. Į šią garso kelionę susirinko gausus būrys Radviliškio rajono gyventojų.

Kadangi nemažai daliai susirinkusiųjų garso kelionė Gongais buvo pirmoji, gongų meistras Raimondas Binkauskas, taręs įžanginį žodį, supažindino radviliškiečius gongais. „Gongas – laisvės erdvė, universalioji visatos galia. Šioje erdvėje nėra vietos melui. Esu kas esu. Saugus. Atviras. Tikras. Atsiveria terpė keitimuisi, tiek dvasiniam, tiek fiziniam (kai nebelieka priežasties sirgti, nelieka ir ligos). Natūraliai gali kilti tyro juoko pliūpsnis, ar nuriedėti skaidri ašara. Gongo garsas, tai ir dvasinė energija, ir fizinė garsinė vibracija. Jis persmelkia kūną, kiekvieną ląstelę, minčių bei jausmų pasaulį, energinę žmogaus sistemą, apvalydamas, suaktyvindamas, sustiprindamas“, – sakė jis.
Kiekvieno žmogaus patyrimas yra labai individualus, asmeniškas ir nepakartojamas. Kiekvienas kartas būna vis kitoks, tai čia ir dabar akimirkos patyrimas. Tą galėjo patvirtinti ir susirinkusieji, kurie pasidalijo savo patirtais pojūčiais po gongų garsų seanso.

Parengė Jorūnė DAUNORIENĖ

Į viršų