facebookgoogle twitter instagram youtube krepselis

darbo laikas

telefono nr el pastas

2015-02-20 05

V. Kirkutis neslėpdamas jaudulio dėkojo už įspūdingus ir jaudinančius sveikinimus.
Šiaulių r. savivaldybės nuotr.

Jolanta GRUBLIAUSKAITĖ
Šiaulių rajonas. Lietuvos valstybės atkūrimo dieną paskelbtas ir apdovanotas 2014 metų Kuršėnų miesto garbės pilietis. Garbinga nominacija suteikta Lietuvos rašytojų sąjungos nariui, publicistui, kraštotyrininkui, visuomenės veikėjui Vytautui Kirkučiui.
Kuršėnų miesto garbės piliečio vardas V. Kirkučiui suteiktas už Šiaulių krašto ir Kuršėnų miesto kultūros turtinimą, visuomeniškai aktualią publicistiką, ilgametę kraštotyrinę veiklą, prasmingą ir nuoširdų Kuršėnų miesto vardo garsinimą.
V. Kirkutis neslėpdamas jaudulio dėkojo už įspūdingus ir jaudinančius sveikinimus. Jis prisipažino, kad malonu džiaugtis ir gėrėtis tokiomis akimirkomis, tačiau pabrėžė, kad ne jis yra svarbiausias, o visi, kurie jam padeda gyventi, dirbti, rašyti, leisti knygas ir būti tokiu, koks yra.
Taip pat jis kalbėjo, kad žmogus daugiau gyvena dėl kitų, o ne dėl savęs. „Kiekvieno iš mūsų didesnė gyvenimo dalis yra kituose mums artimuose, kartais ir nepažįstamuose žmonėse, o ne tik mumyse pačiuose. Mes esame laimingi tiek, kiek esame santarvėje, harmonijoje su savimi ir kitais, tiek kiek įsirašome į kitų gyvenimus,“ – teigė jis.
V. Kirkutis rašo poeziją, prozą, publicistiką. Nuo 1999 metų yra Lietuvos rašytojų sąjungos narys. Už nuopelnus ne kartą apdovanotas ir skatintas. Jis yra Lauryno Ivinskio bei Zigmo Gėlės premijų laureatas, 2013 metais apdovanotas Gabrielės Petkevičaitės-Bitės atminimo medalio „Tarnaukite Lietuvai“ premija ir kt.

 

Į viršų