facebookgoogle twitter instagram youtube krepselis

darbo laikas

telefono nr el pastas

Radviliškio rajonas. Pasibaigus darbo savaitei, Grinkiškio seniūnijos bendruomenės susirinko į draugystės vakarą. Į gražiai sutvarkytus, jaukius Grinkiškio bendruomenės namus suėjo, suvažiavo Grinkiškio, Kairėnų, Mėnaičių, Pašušvio, Vaitiekūnų bendruomenių atstovai.

Labai išradingai – dainomis, eilėmis, skaidrėmis ar humoru – save pristatė kiekviena bendruomenė. Prisistatymo metu aptarta, kad daug darbų nuveikta, kad visi išradingai, produktyviai dirbo visus metus, tikrai yra kuo pasididžiuoti.
Renginio dalyvius linksmino Pašušvio kultūros namų muzikantai, Grinkiškio pramogų ir šokių salės moterų ansamblis „Sarva“. Aplodismentų jūra ošė po kiekvieno romanso, padainuoto Radviliškio rajono savivaldybės viešosios bibliotekos muzikavimo grupės „Sidabrinė mėnesiena“.
Susirinkusieji vaišinosi savo atsineštomis vaišėmis, juokavo, šoko, dainavo, žaidė žaidimus. Atrodo, kad šio vakaro susibūrimo tikslas – sustiprinti bendruomenių ir aplink jas supančių žmonių draugystę – pasiektas. Apie tai primena nuoširdus dalyvavusiųjų juokas, audringi plojimai, šiltos šypsenos.

Parengė Jorūnė DAUNORIENĖ

Į viršų