facebookgoogle twitter instagram youtube krepselis

darbo laikas

telefono nr el pastas

„Laikraštį „Šiaulių naujienos” skaitau nuo 1921 metų. Maždaug nuo to laiko. Nebuvau gimęs? Teisingai, bet laikraščiui tai nesutrukdė išeiti, o aš jo ankstyvuosius numerius perskaičiau vėliau, jau būdamas visiškai „sumitęs” pilietis ir nuo tos dienos nebesiskiriame.

Kaip ir dera raštingam lietuviui, išmokau skaityti ir eilutes, ir tarp eilučių. Jei apie mane rašo gerai, vadinasi, pateikiama informacija yra objektyvi iki mažiausių smulkmenų, o jeigu ne taip gerai – nenusimenu: gana greitai nauja informacija užgoš ankstesniąją ir toji pasimirš. Nors, tiesą pasakius, neprisimenu, kad apie mane „Šiaulių naujienos” kada būtų rašiusios ką nors blogo...“

Kokios rubrikos arba kurių  autorių straipsniai labiausiai patinka?

„Jeigu kuris nors „veikėjas” pernelyg giriamas arba peikiamas – vėlgi priimu supratingai: gal visai nebetoli rinkimai? Labai mėgstu rubriką ”Mano mėgstamiausias anekdotas” - paprastai nuo jos ir pradedu pažintį su numeriu, be to dar labai patinka M. Deikaus reportažai, kurio šventas vardas (turbūt nieko naujo neatskleisiu) tarp mūsų valdininkų neretai asocijuojasi su Belzebubu (juokiasi).

Komentuoti kitų autorių  rašinius nesu kompetentingas – tiesiog viską priimu „per partinio pasitikėjimo prizmę”. Linkiu ir toliau laikraščiui neiškrypti iš teisingo kelio.”

Užrašė Romualdas BALIUTAVIČIUS 
 
Redakcijos archyvo nuotr.
Į viršų