facebookgoogle twitter instagram youtube krepselis

darbo laikas

telefono nr el pastas

Gediminas KUCKAILIS
Yra sakoma: „Mano policija mane saugo“. Tačiau policininkai vieni nedaug nuveiktų, jeigu jiems nepadėtų  visuomenė. 
Radviliškio rajono Baisogalos miestelyje daugiau kaip prieš dešimtmetį  susibūrė policijos rėmėjų būrys. Jo daugumą sudarė Baisogalos šaulių kuopos vyrai: kuopos vadas G. Kuckailis, gaisrininkai R. Narbutis ir A. Zapasnikas, rajono savivaldybės administracijos direktorius V. Januševičius, Baisogalos seniūnas R. Kalvaitis bei kiti šauliai. Prie jų prisijungė grupė Baisogalos bendruomenės narių: K. Strolys, V. Dapkus, J. Brajis, A. Počiejus, V. Survila – iš viso 20 vyrų. Tarp jų ir Pociūnėlių parapijos klebonas kun. K. Švobinskas. Dabar Baisogalos grupė – viena iš didžiausių ir aktyviausių Radviliškio rajone.
 
Vyrai budi ne tik švenčių ir renginių metu, bet ir kitomis dienomis. Paprastai  kartu su policijos darbuotojais rengia  reidus.
 
Norint sėkmingai dirbti šį atsakingą darbą, reikia nemažai teisinių žinių. Be to, reikia mokėti pačiam apsiginti nuo chuliganų ir įsisiautėjusius nusikaltėlius neutralizuoti – padaryti juos nekenksmingus.
 
Vieną penktadienio popietę į Baisogalos kultūros namus atvyko Šiaulių apskrities VPK Radviliškio rajono PK viršininkas Alvydas Lideikis, šio komisariato Viešosios tvarkos skyriaus viršininkas Rolandas Venckus, policijos tyrėjai K. Danilevičius, R. Nainys ir R. Zdanevičius. Jų jau laukė Baisogalos policijos rėmėjai. Vyrus specialistai supažindino su policijos rėmėjo teisėmis ir pareigomis, papasakojo apie savigynos būdus, sulaikymo priemones ir jų pritaikymą realiame gyvenime.
Sutarta, kad ir ateityje bus rengiami užsiėmimai  policijos rėmėjams, bus siekiama dar glaudžiau bendradarbiauti kovojant su nusikalstamumu.
 
Publikuojama "Radviliškio naujienose" 

Į viršų