facebookgoogle twitter instagram youtube krepselis

darbo laikas

telefono nr el pastas

Rugsėjo 7–9 d. vyko  miesto šventė „Šiaulių dienos 781“, tad šiauliečiai ir miesto svečiai turėjo galimybę pamatyti ir dalyvauti įvairiuose renginiuose. O praūžus „Šiaulių dienų“ renginiams, kilo noras sužinoti šiauliečių ir miesto svečių nuomonę apie tai, kas juos sudomino labiausiai. Vieniems tokios šventės yra reikalingos, kitiems – ne. Buvo tokių, kuriems nepavyko dalyvauti ir dėl to buvo nusiminę, tačiau dalyvavusius labiausiai sužavėjo koncertai ir fejerverkai.

Rolandas: „Viskas buvo nuostabu“
– Patiko renginiai. Dalyvavome nuo pat pradžių, buvo labai daug gražaus jaunimo. Mačiau, kad ėjo su kaukėmis, aksesuarais. Ypač Prisikėlimo aikštėje. Labai gaila, kad pavėlavau į kai kuriuos renginius. Viskas buvo nuostabu. Įspūdžiai geri. Per tokias dienas pamatome, kad Šiauliuose yra daug žmonių, jie palieka drąsesni.

Šiaulietis: „Buvo gera šventė“
– Gyvenu Šiaulių miesto centre. Dažniausiai aš pareinu namo, išgeriu kavos, tuomet apeinu ratą aplink visą šventę, pasiklausau muzikos, viską apžiūriu. Buvo gera šventė, man ji iš tiesų labai patiko.

Sigita: „Nedalyvauju kiekvienais metais“
– Pati nedalyvavau, nes dirbau ir savaitgalį teko išvažiuoti. Buvo trumpai kolegė nubėgusi į šventę, jai patiko Prisikėlimo aikštėje. Nedalyvauju kiekvienais metais, paskutinį kartą buvau prieš kelerius metus.

Osvaldas: „Labiausiai patiko mugė“
– Buvo labai įdomu. Visko mačiau – tiek šokių, tiek dainų. Oras puikus. Labiausiai patiko mugė, joje pats nieko neįsigijau, bet žmona nusipirko sau aksesuarų. Iš tolo koncertų klausėmės, buvo įdomu. Dabar dalyvauju dažniau, kai nebereikia dirbti.

Vytautas: „Senukams nėra ką veikti tokiose šventėse“
– Aš esu pensininkas, gyvenu pietiniame, nedalyvavau „Šiaulių dienose“. Nenorėjau važiuoti, atsibodo man tokie dalykai. Kai buvau jaunas – dalyvaudavau. Senukams nėra ką veikti tokiose šventėse. Namuose man yra geriausia.

Leonas: „Ypač patiko šventės uždarymas ir operos solistai“
– Labai patiko Šiaulių dienų šventė. Susižavėjau Merūnu Vitulskiu, Viktorija Miškūnaite, fejerverkai buvo labai geri. Mačiau Povilą Meškėlą, jis net buvo nuo scenos nukritęs. Perėjome per mugę, bet nieko neįsigijau, neradau, kas sudomintų. „Šiaulių dienos“ tikrai buvo geros, ypač patiko šventės uždarymas, operos solistai, kurie labai gerai dainavo.

Zina: „Aš labai noriu „Šiaulių dienų“
– Nedalyvavau, nes buvau išvykusi, bet kai būnu Šiauliuose, visada dalyvauju. Važiavau į draugės gimtadienį, todėl nedalyvavau „Šiaulių dienose“. Labai įdomu pavaikščioti po renginius. Man patinka ir mugės, ir koncertai. Aš labai noriu „Šiaulių dienų“.

Rolanda: „Nedalyvavau, nes dirbau“
– Nedalyvavau, nes dirbau. Teko vakare tik pirmąją šventės dieną per mugę pereiti. Nupirkau vaikams saldumynų. Nei šventės uždarymo, nei fejerverkų, deja, nemačiau. Negalėjau to padaryti, nes buvo sunku, anksti ryte kėliausi į darbą ir toli renginiai vyko. Baisu vienai po miestą vaikščioti.

Elena: „Nusivyliau „Šiaulių dienomis“
– Labai nusivyliau „Šiaulių dienomis“. Ypač šeštadienį, kad latviai prekiavo maistu ir iš mūsų išvežė daug pinigų. Maistas buvo kokybiškesnis, bet išvaizda nekokia. Buvau nuėjusi iki ežero pasižiūrėti šventės. Nepatiko, kad Šiauliuose yra brangu.

Lina: „Man pritrūko koncertų“
– Šiais metais „Šiaulių dienose“ dalyvavau mažiau, nes neturėjau pakankamai laiko. Man pritrūko koncertų, nors jų ir buvo, bet ne mano skonio. Man labiau patinka linksmesnė muzika, kaip „Jonio“. Kai jis koncertuoja, visada stengiuosi dalyvauti. O šiais metais buvo nelabai žinomos grupės. Mugėje įsigijau „Šimtalapį“.

Aušra: „Fejerverkai buvo įspūdingi ir gražūs“
– Buvau išvykusi, todėl nepavyko visoje šventėje dalyvauti. Visada stengiuosi dalyvauti. Tai yra mūsų šventė, reikia dalyvauti. Penktadienį tik buvau truputį išėjusi pasižiūrėti. Nusipirkau kvėpavimui skirtų priemonių, kitų smulkmenų. Dar fejerverkus matėme, jie buvo labai įspūdingi ir gražūs.

Igoris: „Patiko baigiamasis koncertas“
– Dalyvavau „Šiaulių dienose“, bet jose man nepatiko rodomos senos fotografijos per didelį ekraną, kai atlikėjai koncertavo. Galėjo geriau juos rodyti didesniu planu, o kai kalbėdavo vedėja, tuomet rodyti senas fotografijas. Esu labai patenkintas baigiamuoju koncertu, fejerverkų, deja, nesulaukiau, teko išeiti anksčiau. Jei būsiu ir kitais metais Šiauliuose, būtinai dalyvausiu. Pats esu iš Odesos, buvau jos šventėje, o po to atvykau į „Šiaulių dienų“ renginius.

Į viršų