Kėdainiuose vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos „Kėdainiai Open 2018“, kuriose Lietuvos šokėjų poros tapo nugalėtojomis, prizininkėmis ir finalininkėmis.

„International Open“ kategorijos suaugusiųjų standartinių šokių grupėje nugalėjo Vaidotas Lacitis ir Veronika Golodneva (Vilniaus „Dileksa“ – Kauno „Editos Daniūtės šokių studija“).

Jaunimo Lotynų Amerikos šokių grupėje 8-ąją vietą užėmė Tomas Paulius ir Paulina Gerčaitė (Kauno „Sūkurys“), 9-ąją – Arnas Rimkevičius ir Agnė Abromavičiūtė (Šiaulių „Šypsena“), 10-ąją – Vingaudas Navickas ir Ugnė Ramanauskaitė (Kretingos „Ritmas“), 11-ąją – Laurynas Makarovas ir Emilija Čepauskaitė (Vilniaus „Juventos“), 12-ąją – Gustas Kirkliauskas ir Žymantė Bernatavičiūtė (Alytaus „Alemana“), 18-ąją – Deimantas Murauskas ir Kamilė Dunskytė (Šiaulių „Šypsena“), 21-ąją – Ignas Vaikšnoras ir Ugnė Jonytė (Alytaus „Alemana“), 22-ąją – Augustinas Gruodis ir Simona Šnarskytė (Kauno „Duetas“).

Jaunių II standartinių šokių grupėje 8-ąją vietą užėmė Justas Gedgaudas ir Ainė Rutkauskaitė (Kauno „Sūkurys“), 9-ąją – Markas Sabaliauskas ir Ksenija Samusevič (Palangos „Svivelis“), 10-ąją – Arnas Endriulaitis ir Viktorija Petrenko (Kauno „Kaspinas“), 11-ąją – Saulenis Česnauskas ir  Eigintė Česnauskaitė (Kauno „Sūkurys“), 12-ąją – Dovydas Augustinavičius ir Emilė Čepaitė (Šiaulių „Šypsena“).

Senjorų II standartinių šokių grupėje 8-ąją vietą iškovojo Audrius Blažys ir Erika Blažienė (Šiaulių „Šypsena“).