Šveicarijoje vyko „Swiss-Open 2018“ tarptautinis kiokušin karatė turnyras. Jame dalyvavo 6 „Kuršėnų Kyokushin karate DAO“ ir Šiaulių r. Kuršėnų sporto mokyklos auklėtiniai. Varžybos išskirtinės ir ypatingos tuo, kad visose kategorijose kovojantys sportininkai kovoja pagal suaugusių taisykles. Turnyre iškovotos dvi 1-osios vietos ir viena 3-ioji vieta. Geriausiai sekėsi Lukui Neimantui ir Titui Černiauskui, kurie savo amžiaus ir svorio kategorijose laimėjo po 4 kovas ir tapo čempionais. Vakaris Kaveckas iškovojo trečiąją vietą. Juliui Simonovičiui ir Gvidui Rimkui laimėjusiems po vieną kovą nepavyko peržengti pusfinalio barjero ir iškovoti prizinių vietų. Tomas Mituzas pralaimėjo pirmoje kovoje. Sportininkus varžyboms paruošė ir į jas lydėjo treneris Valdemaras Mitkus.

Parengta pagal trenerio Valdemaro Mitkaus inf.