Šventupės stadione surengtas LMFA 2002 metų gimusių ir jaunesnių žaidėjų finalinis renginys, kuriame pergalingai pasirodė sostinės atstovės.

Prieš varžybas ištraukti burtai lėmė, kad A grupėje turėjo varžytis SG-FA „Šiauliai“, FA „Panevėžys“-PRSSG ir Tauragės SC. Visgi Tauragės komanda neatvyko, todėl šioje grupėje įvyko šiauliečių ir panevėžiečių akistata, kurią laimėjo pirmosios 9:3 ir pelnė kelialapį į finalą.

B grupėje Vilniaus MFA „Žalgiris“ nugalėjo Ukmergės SC komandą 8:1 bei Utenos FA „Utenį“ 9:0. Antrą vietą grupėje užėmė ukmergiškės, nugalėjusios uteniškes 6:0.

Rungtynėse dėl bronzos medalių panevėžietės 7:2 pranoko ukmergiškes. Finale vyko atkakli kova tarp šiauliečių ir vilniečių, kurioje MFA „Žalgiris“ įrodė savo pranašumą rezultatu 5:2 ir iškovojo pagrindinį trofėjų.

„Kelias į finalinį renginį buvo sunkus, pilnas netikėtumų atrankos etape. Labai džiaugiuosi, kad pavyko įgyvendinti užsibrėžtus tikslus šiame turnyre ir laimėti pirmąją vietą“, – pažymėjo žalgiriečių vartininkė Dominyka Vaiginytė.

Iškart po rungtynių prizais buvo apdovanotos geriausiai pasirodžiusios komandos bei pasižymėjusios žaidėjos.

Geriausios žaidėjos pagal pozicijas: vartininkė Dominyka Vaiginytė (MFA „Žalgiris“), gynėja Tereza Romanovskaja (FA „Panevėžys“-PRSSG), saugė Ugnė Lazdauskaitė (MFA „Žalgiris“), puolėja Rimantė Jonušaitė (ŠSG-FA „Šiauliai“).

Geriausios komandų žaidėjos: Dorotėja Aidukaitė (MFA „Žalgiris“), Gabija Toropovaitė (ŠSG-FA „Šiauliai“), Karilė Liužinaitė (FA „Panevėžys“-PRSSG), Paulina Vičinskaitė (Ukmergės SC), Kamilė Medvedeva (FA „Utenis“).