Antano Sireikos auklėtiniai išlipo iš nesėkmių ruožo „Betsafe-LKL“ čempionate. Trejas paskutines rungtynes pralaimėję „Šiauliai“ grįžo į pergalių kelią ir savo gerbėjams padovanojo septintąją pergalę, 86:76 (17:24, 22:12, 22:27, 25:13) įveikdami turnyro lentelės kaimynę Alytaus „Dzūkiją“, kurią nustūmė laipteliu žemiau – į aštuntą vietą.

„Dzūkijos“ komandoje pastaruoju metu netrūko permainų – ekipai ėmė vadovauti specialistas iš Estijos Alaras Varrakas, prie ekipos prisijungė keturi nauji legionieriai, atsisakyta rezultatyviausio krepšininko Katino Reinhardto, atakų organizatoriaus Alejandro Hernandezo bei dalies kitų krepšininkų.

Dvikovos pradžioje keliais taškais pirmavę šeimininkai netruko atsidurti besivejančių vaidmenyje, o komandos treneriui teko prašyti minutės pertraukėlės, nes Pauliui Petrilevičiui užbaigus ataką, dzūkai atitrūko 5 taškų atstumu – 17:12. Nors po jos tolimą metimą pataikė Giedrius Stankevičius, bet po pirmųjų 10-ies minučių „Dzūkija“ pirmavo 24:17.

Panaikinti atsilikimą šiauliečiams prireikė vos poros minučių, užvirė lygių varžovų dvikova. Kėlinio viduryje Alytaus komanda pasinaudojo keliomis iš eilės šeimininkų klaidomis (30:34), bet prieš pat pertrauką dusyk iš toli pataikė Nickas Zeisloftas, labiausiai prisidėjęs prie to, kad ilsėtis į rūbinę „Šiauliai“ išeitų vėl išsiveržę į priekį – 39:36.

Nervų karas tęsėsi ir po pertraukos. Į visus šiauliečių bandymus atitrūkti „Dzūkija“ atsakydavo tiksliomis atakomis. Vis tik, iki tol strigęs geltonųjų gynybos gniaužtuose, dusyk blykstelėjo svečių komandos naujokas Nikolaos Stylianou, pataikęs tritaškį bei realizavęs tris baudų metimus. Dėl jų  alytiškiai vėl išsiveržė į priekį – 61:56. Nuo didesnių nemalonumų „Šiaulius“ išgelbėjo Kristupas Žemaitis, pataikęs iš toli aidint kėlinio pabaigą paskelbusiai sirenai.

Paskutinio ketvirčio metu „Dzūkija“ netruko atstatyti 5 taškų pranašumą. Sunkiausiu komandai metu iniciatyvos šiauliečių gretose ėmėsi Akeemas Wrightas. Po puikaus epizodo gynyboje, kai galingu bloku jis nutraukė svečių greitą ataką, puolime jis surinko 6 taškus iš eilės, o „Šiauliai“ vėl išsiveržė į priekį – 72:71. Tęsiantis spurtui, iš toli pataikė Arminas Urbutis, vėliau pridėjęs ir dvitaškį, po kurio Saulės miesto komandos pranašumas tapo dviženkliu (81:71), likus žaisti mažiau nei 2 minutes.

Svečiams nutrauktus taškų badą, A. Wrightas netrukus pakėlė visus žiūrovus ant kojų pataikydamas ir tritaškį. Tapo aišku, jog pergalės „Šiauliai“ iš savo rankų nepaleis.

„Šiaulių“ komandai taškus pelnė: L. Birutis – 19 (12 atk. kamuolių), A. Wrightas – 17, N. Zeisloftas – 16, K. Žemaitis – 8 (5 rez. perdavimai), D. Sabeckis (6 rez. perdavimai) ir R. Pipiras – po 7, A. Urbutis – 5, G. Stankevičius – 3, V. Šarakauskas ir E. Šaulys – po 2. Š. Beniušis taškų nepelnė, M. Žukauskas aikštėje nepasirodė.