Visas rungtynes varžovams ant kulnų lipę „Šiauliai“ vis dar lieka vienintele pergalės neiškovojusia
komanda „Betsafe-LKL“ čempionate. Šiauliečiai svečiuose nusileido Panevėžio „Lietkabeliui“ rezultatu 73:79 (14:22, 26:26, 16:20, 17:11) ir patyrė 5-ąją nesėkmę pirmenybėse.

Vis dar be traumuoto Diego Kapelano rungtyniavę geltonieji pateko į duobę sužaidus pusę pirmojo kėlinio. Prieš tai sužaidę sėkmingą atkarpą ir sumažinę atsilikimą iki minimumo „Šiauliai“ kone tris minutes nesugebėjo surengti sėkmingos atakos, o treneriui Antanui Sireikai teko prašyti minutės pertraukėlės, nes šeimininkai atitrūko 9 taškais – 17:8.

Prasidėjus antrajam ketvirčiui, „Lietkabelio“ pranašumas tapo dviženkliu – 29:19, tačiau, sužaidus 5 minutes, kviesti savo žaidėjus pasitarimui teko Gintarui Kadžiuliui, kadangi Rokas Stankevičius ir Evaldas Šaulys „Šiaulių“ deficitą perpjovė perpus (26:31).

Po pertraukos sužaidus 5 minutes, šeimininkai dar sykį spurtavo ir trečiojo ketvirčio pabaigoje susikrovė 14 taškų persvarą – 66:52. Šiauliečiams sėkmingai užbaigus porą atakų, tarp kurių įspūdingu bloku varžovų legionierių apdovanojo Antanas Udras. Vis tik „Šiaulių“ treneriams teko griebtis už galvų, kai paskutinėmis kėlinio sekundėmis Paulius Valinskas nubaudė pasimetusią svečių gynybą.

Tačiau Saulės miesto krepšininkai rankų nenuleido. Paskutinio kėlinio pradžioje iš toli šovė E. Šaulys, 5 taškus iš eilės pridėjo Christianas Terrellas. Komandas po šios sėkmingos „Šiaulių“ atkarpos skyrė jau tik 6 taškai – 70:64. Po minutės pertraukėlės šiauliečiai ir toliau mažino skirtumą. R. Stankevičiui pataikius iš vidutinio nuotolio, atsilikimas ištirpo iki 2 taškų (72:70).

Tačiau lemiamu rungtynių metu  „Šiaulius“ vėl ėmė kamuoti klaidos. Labiau patyrusi „Lietkabelio“ ekipa taip pat negalėjo pasigirti žibančiu puolimu, tačiau taškus rinko. Likus žaisti mažiau nei dvi minutes, Simas Jasaitis pataikė tritaškį (79:71), po kurio panevėžiečiai galėjo lengviau atsikvėpti, nes laiko šiauliečiams išgelbėti rungtynes liko per mažai.

„Šiaulių“ komandai taškus pelnė: C. Bowenas – 14, E. Šaulys – 13, R. Stankevičius, A. Urbutis ir I. Vaitkus (8 atk. kamuoliai) – po 8, A. Udras – 6, C. Terrellas ir K. Žemaitis (8 rez. perdavimai) – po 5, K. Lukošiūnas – 3, B. Griciūnas – 2. Š. Beniušis nepasižymėjo, M. Žukauskas aikštėje nepasirodė.