Panevėžyje vykusiame pirmajame Lietuvos jaunių regbio-7 čempionato etape triumfavo Šiaulių „Baltrex-Šiaulių“ klubas.

Visas tris pergales B grupėje iškovoję „Baltrex-Šiaulių“ regbininkai pusfinalyje 41:0 nugalėjo Šiaulių „Vairo-Kalvio“ ekipą, o finale po gražios ir atkaklios kovos 19:14 nugalėjo Šiaulių sporto gimnazijos atstovus. Pastarieji pusfinalyje 40:15 įveikė Panevėžio „KKSC-R. Sargūno sporto gimnaziją“.

Bronzos medaliai atiteko „Vairo-Kalvio“ regbininkams, kurie mažajame finale 19:14 įveikė Panevėžio ekipą.

Penktąją vietą užėmė Vilniaus „SM Tauras-Geležinis vilkas“, šeštąją – „Klaipėdos kovas“, septintąją – Vilniaus „SM Tauras-VRA“.

Geriausiais žaidėjais pripažinti Lukas Sivakovas (Šiaulių sporto gimnazija), Benas Žalneravičius („Vairas-Kalvis“), Renatas Gotovskis („SM Tauras-Geležinis vilkas“), Nortas Albavičius („KKSC-R. Sargūno sporto gimnazija“), Gytis Pečiul („SM Tauras-VRA“), Elanas Dubovikas („Baltrex-Šiauliai“), Gintaras Tretjakovas („Klaipėdos kovas“).

Antrasis ir paskutinis čempionato etapas bus surengtas Kaune.