Tel./Fax.: 8 (41) 52 38 52 El. paštas: info@snaujienos.lt 

REKLAMA

REKLAMA

Pamiršote slaptažodį? Pamiršote prisijungimo vardą? Registruotis
Pradžia Naujienos Šiaulių krašte Apdovanojo vaikų piešinių konkurso laureatus

Apdovanojo vaikų piešinių konkurso laureatus

E.PAŠTAS Spausdinti PDF

13

Rajono viešojoje bibliotekoje buvo apdovanoti vaikų piešinių konkurso laureatai.
Radviliškio rajono savivaldybės nuotr.


Mindaugas LAURINAITIS


Radviliškio rajonas. Minėdami Tarptautinę vaikų gynimo dieną, Radviliškio rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje gausiai rinkosi ikimokyklinio amžiaus vaikai, lydimi tėvelių ir auklėtojų. Vyko vaikų piešinių konkurso „Mes už saugią vaikystę“ nugalėtojų ir dalyvių apdovanojimai. Parodą galima apžiūrėti bibliotekos Vaikų literatūros skyriuje iki liepos 7 dienos.

Daugiau nei šimtas piešinių
Jau antrąjį kartą organizuotame konkurse „Mes už saugią vaikystę“ iš viso dalyvavo net 11 Radviliškio rajono švietimo įstaigų, pateikusių konkursui daugiau nei šimtą vaikų piešinių. Savivaldybės vadovai padėkos raštus, dovanėles įteikė visiems konkurso nugalėtojams ir dalyviams bei juos ruošusioms auklėtojoms.

Jauniausioms dalyvėms – treji metai
Dalyviai buvo apdovanojami dviejose amžiaus grupėse: 4–5 metų, 6–7 metų. Buvo skirta ir „Jauniausio konkurso dalyvio“ nominacija, kuri atiteko Radviliškio lopšelio-darželio „Žvaigždutė“ auklėtinėms. Dalyvėms – dar tik treji metukai.
Taip pat buvo apdovanoti ir kitų nominacijų dalyviai: kūrybingiausio, originaliausio, labiausiai atitinkančio tematiką, savitos technikos kūriniai.

Klausėsi jaunųjų atlikėjų koncerto
Po apdovanojimų vyko Radviliškio muzikos mokyklos auklėtinių koncertas. Grojo gitaristų ansamblis, vadovaujamas Mariaus Atstopo, kiti jaunieji muzikantai, dainavo konkurso „Dainų dainelė“ laureatė Gabija Razmutė (paruošė mokytoja Vera Silickaja). 

Pridėti komentarą

Jūsų vardas:
Komentaras:

Reklama

Reklama

 
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien111
mod_vvisit_counterŠi mėnesį989973
mod_vvisit_counterIš viso28337035

Šiuo metu naršo: 18