Nuaidėjo paskutinės I lygos devintojo turo kovos. Dauguma lygos komandų pastaruoju metu turėjo labai įtemptą grafiką, neišvengta traukų, diskvalifikacijų. Išryškėjo ir kai kurių ekipų komplektacijos spragos.

Šiaulių miesto stadione FA „Šiauliai“ rezultatu 2:3 (0:1) pralaimėjo „Kupiškio“ komandai.

Rungtynes Šiauliuose aktyviau pradėjusių šeimininkų entuziazmą gan greitai atvėsino svečiai – Edgaras Stankevičius tiksliu smūgiu į apatinį vartų kampą pelnė jau 5-ąjį savo sezono įvartį. Įmušę, svečiai ir toliau drausmingai laikęsi žaidimo plano, mažai klydo gindamiesi, o patys surengdavo gana aštrius išpuolius. Antrojo kėlinio pradžioje grubi klaida gynyboje kainavo šeimininkams antrąjį praleistą įvartį, kėlinio viduryje šiauliečiai liko mažumoje, o kai po gražios „Kupiškio“ atakos Stanislavas Pichockis svečių persvarą padidino iki triuškinamos, atrodė, kad rungtynių intriga išblėso. Visgi, susitikimo pabaigoje ją pavyko per 2 minutes atkurti – bet tai buvo viskas, kuo šiauliečiai nudžiugino stadione susirinkusius savo gerbėjus. „Šiaulių“ žaidybinė krizė tęsiasi, o „Kupiškis“, sužaidęs tvirtai ir solidžiai, kyla į turnyrinės lentelės vidurį.