Rinktinių pertrauką „Šiaulių“ krepšinio komanda išnaudojo sužaisdama draugiškas rungtynes Joniškyje su vietos „Delikateso“ ekipa. Nacionalinės krepšinio lygos atstovai įveikti 81:57 (23:26, 20:13, 23:6, 15:12).

Šiauliečiams įsibėgėti prireikė pusės rungtynių. Pirmojo kėlinio viduryje spurtavę joniškiečiai susikrovė dviženklę persvarą ir pirmavo 11 taškų pranašumu – 23:12. Nors svečiai iki jo pabaigos priartėjo tolimo metimo atstumu, bet išsiveržti į priekį ir šiek tiek atitrūkti pavyko tik antrojo ketvirčio pabaigoje – 39:43.

Nepatenkintas komandos žaidimu gynyboje vyr. treneris Antanas Sireika pertraukos metu negailėjo pylos savo auklėtiniams. Griežti komandos specialisto žodžiai pažadino šiauliečius, kurie trečiajame kėlinyje įjungė aukštesnę pavarą ir ėmė tolti.

Aktyvus spaudimas visoje aikštėje išmušė „Delikateso“ ekipą iš vėžių. „Šiaulių“ krepšininkams kelis sykius pavyko perimti kamuolį dar varžovų aikštės pusėje ir pelnyti lengvus taškus. Sužaidus pusę ketvirčio, šeimininkai buvo pelnę vos 2 taškus, o per likusį laiką kėlinyje pridėjo vos porą tikslių metimų. Šiauliečiams atakuoti sekėsi kur kas geriau, todėl skirtumas sparčiai augo.

Paskutiniojo kėlinio viduryje komandas skyrė jau 30 taškų (47:77). Iki rungtynių pabaigos Joniškio krepšininkams deficitą pavyko šiek tiek sumažinti.

Dvikovoje A. Sireika išmėgino visus 10 savo krepšininkų: V. Šarakauskas – 16 (7 atk. kamuoliai), A. Wrightas – 12, D. Sabeckis (6 rez. perdavimai) ir E. Šaulys – po 11, Š. Beniušis – 9, A. Giedraitis – 8, L. Birutis – 6 (8 atk. kamuoliai), A. Urbutis ir K. Žemaitis – po 4 taškus. O. Prewittas taškų nepelnė.

Dar du „Šiaulių“ krepšininkai, Mantvydas Žukauskas (6 taškai) ir Giedrius Stankevičius (10 taškų), šiose rungtynėse atstovavo varžovų komandai, kurios gretose rungtyniauja NKL lygoje.

Aikštelėje nepasirodė besigydantys traumas Ignas Vaitkus ir Nickas Zeisloftas, kurie drauge su komanda atvyko į Joniškį.