Italijoje vyko XIV WSKA Pasaulio šotokan karatė čempionatas, kuriame dalyvavo 700 sportininkų iš 27 šalių. Lietuvai atstovavo 16 sportininkų, kurie dalyvavo 24 individualiose ir 5 komandinėse rungtyse įvairiose amžiaus grupėse. Kaip informavo LSKF prezidentas K. Bartkevičius, sėkmingiausiai čempionate pasirodė jaunimo merginų kumite komanda.

Po atrankos varžybų ketvirtfinalyje 2:1 įveikusi agresyvias ruses, pusfinalyje 2:1 nugalėjo šveicares, tačiau finale 1:2 nusileido čekėms. Sidabro medaliais pasipuošė N. Tvaskaitė iš Vilniaus „Karatė-do“ , G. Bilskytė iš Kauno „Samurajaus“, R. Zigmantavičiūtė iš Panevėžio „Alfos“ ir M. Šaltenytė iš Utenos „Impulso“. Vyrų kumite rungtyje sėkmingai startavo kaunietis V. Dobrovolskis tarp 90-ties dalyvių iškovojęs 9-ąją vietą. Vaidas nugalėjo italą, anglą ir lygiomis sukovojo su amerikiečiu, tačiau balsuojant teisėjams pergalė atiteko varžovui. Vyrų kumite komanda ( K. Čiutra, T. Žilinskas, D. Valionis, P. Ą. Kalpokas, V. Dobrovolskas, R. Jurgilaitis) iškovojo garbingą 5-ąją vietą, kovoje dėl medalių 2:3 pralaimėjusi būsimiems čempionams anglams. 5-ąją vietą iškovojo ir jaunių merginų kumite komanda (I. Kalinauskaitė, M. Paulavičiūtė, N. Tvaskaitė, G. Bilskytė) , 6-ąją vietą – merginų jaunimo kata komanda (E. Duobaitė, M. Paulavičiūtė, R. Zigmantavičiūtė). Asmeninėse jaunučių kumite varžybose E. Duobaitė įveikė serbę, amerikietę, tačiau kovoje dėl medalio už per stiprų kontaktą buvo diskvalifikuota ir užėmė 5-ąją vietą. N. Tvaskaitė kovodama jaunių grupėje, pasiekė pergales prieš brazilę, amerikietę, tačiau pralaimėjo rusei ir užėmė 5-ąją vietą. Pagal medalius pirmieji buvo anglai, antrieji – rusai, treti – italai, lietuviai buvo dešimti.