„Grand prix 2018“ moterų imtynių turnyre Madride, Danutė Domikaitytė laimėjo bronzos medalį. Dėl bronzos ji įveikė Kanados imtynininkę Di Bacco Olivia.

„Grand prix 2018“ moterų imtynių turnyre Madride, pirmuose ratuose D. Domikaitytė ant menčių paguldė ispanę Noelia Lalin ir meksikietę Dianą Mirandą, tačiau pusfinalyje jai teko pripažinti olimpinių žaidynių prizininkės ir šių metų Europos čempionės Jenny Fransson pranašumą. Dėl bronzos D. Domikaitytė įveikė Kanados imtynininkę Di Bacco Olivia ir pasipuošė prestižinio pasaulinio Grand prix bronza.

Kamilė Gaučaitė (72 kg, 6 dalyvės) įveikė Kristina Jeriominą iš Rusijos, tačiau pralaimėjo patyrusioms ir tituluotoms imtynininkėms Martinai Kuenz iš Austrijos, lenkei Agnieszkai Wieszczek-Kordus ir Signe Marie Fidje iš Norvegijos. K. Gaučaitė turnyre užėmė ketvirtąją vietą.

Turnyre dešimtąją vietą užėmė Auksė Rutkauskaitė (55 kg, 12 dalyvių). Ji įtemptoje dvikovoje rezultatu 4:8 nusileido Čekijos imtynių veteranei Lenkai Hockovai Martinakovai.

Korelija Zaicevaitė iki (57 kg, 17 dalyvių) 2:4 pralaimėjo ispanei Gracielai Sanchez Diaz.

Tarptautiniame turnyre grūmėsi 127 imtynininkės iš 18 valstybių.

Po turnyro šalies rinktinė pasilieka tarptautinėje treniruočių stovykloje ruoštis pasaulio čempionatui.