facebookgoogle twitter instagram youtube krepselis

darbo laikas

telefono nr el pastas

Aušra LAURINKIENĖ

Vis sparčiau artėjančiam naujajam sezonui besirengiantis „Šiaulių” futbolo klubas vasario 18-ąją Rygoje išbandė jėgas su Latvijos čempionais „Skonto” futbolininkais. Pirmajame kėlinyje varžovus pranokę ir pirmieji įvartį pelnę šiauliečiai vėliau keliskart suklydo, o aikštės šeimininkai išlygino rezultatą ir mačą baigė lygiosiomis - 1:1.

S. Količius: „Lygiosios - dėsningas rezultatas”

„Šiaulių“ komandos legionierius iš Kroatijos Saša Količius po rungtynių su Latvijos čempionais oficialiai klubo svetainei fcsiauliai.lt sakė, kad komanda sužaidė du skirtingus kėlinius, todėl, lygiosios yra teisingas rezultatas.

Tiesa, rygiečių įvartis, pasak saugo, buvo pelnytas po gana kvailokų šiauliečių klaidų: „Manau, kad šiandien pasiekėme gerą rezultatą prieš tikrai stiprią komandą. Pirmajame kėlinyje mes žaidėme geriau, antrajame buvo geresni jie. Apie įvarčius nelabai ką yra ir pasakyti - mūsų įvartis buvo pelnytas po geros atakos, o jų įvartis - po mūsų kvailų klaidų. Paskutines penkiolika minučių „Skonto” kontroliavo kamuolį, tačiau manau, kad lygiosios - dėsningas rezultatas”.

S. Širmelis: „Neturime teisės nukabinti nosies”

„Šiaulių” vyriausiasis treneris Saulius Širmelis po mačo teigė, kad komandai pavyko neblogai sužaisti pirmąjį kėlinį, prasčiau - antrąją rungtynių pusę.

Tačiau didžiausiu trenerio galvos skausmu tapo atšalęs oras, dėl kurio komanda negali treniruotis dirbtinės dangos aikštėje Šiauliuose: „Gerai, kad mes turėjome atstatomąją savaitę, tačiau svarbiau tai, kas bus ateityje. Šią savaitę plaukiojome baseine ir krūviai nukrito, tačiau kitą savaitę reikia daug dėmesio skirti darbui su kamuoliu, taktikai, kitais variantais bus super sudėtinga. Nieko nepadarysi, sąlygų kitokių neturime, ir neturime teisės nukabinti nosies”.

Netrukus baigs pasirengimą naujajam sezonui

„Šiaulių” klubas informuoja, kad vasario 26-ąją - planuojamos rungtynės su Tauragės „Tauru”, o pasirengimą naujajam sezonui „Šiauliai” baigs kovo 5-osios rungtynėmis su Kauno „Atletu”. A lygos sezono startas numatytas kovo 12-ąją. Numatoma, kad kovo 16-ąją „Šiauliai” žais pirmąsias LFF Taurės pusfinalio rungtynes, atsakomasis mačas vyks balandžio 13-ąją. Varžovą LFF Taurės pusfinalyje „Šiauliai” sužinos vasario 22-ąją, kai Vilniuje bus ištraukti burtai. Be šiauliečių 2010-2011 metų LFF Taurės varžybų pusfinalyje dalyvauja FK „Ekranas”, FK „Banga” ir FBK „Kaunas”.