Po pralaimėjimo Baltijos lygos varžybose Šiaulių „Gintros-Universitetas“ į pergalių kelią sugrįžo Lietuvos moterų A lygos čempionate.

Rimanto Viktoravičiaus kariauna antro rato 7-ojo turo rungtynėse namuose 5:1 (2:0) pranoko turnyrinės lentelės kaimynę Kauno „Kauno Žalgirio“ vienuolikę ir dar labiau padidino atotrūkį.

Dabar komandas jau skiria 9 taškai, tiesa, kaunietės yra sužaidusios vieneriomis rungtynėmis mažiau.

Lietuvos čempionės pranašumą šiose rungtynėse įgijo labai greitai – jau 3-iąją minutę tiksliu smūgiu pasižymėjo Paulina Sarkanaitė – 1:0. Iki pertraukos persvarą padvigubino Jelena Čubrilo – 2:0.

Antrasis kėlinys prasidėjo dvejais iš eilės vienuolikos metrų baudiniais į skirtingus vartus. Pirmąjį realizavo „Gintros-Universiteto“ puolėja J. Čubrilo, o jau po kelių minučių nuo 11 metų atžymos tiksliai smūgiavo „Kauno Žalgirio“ senbuvė Milda Liužinaitė – 3:1. Savo pranašumą šiaulietės įtvirtino besibaigiant rungtynėms – 83-iąją minutę ketvirtąjį įvartį į viešnių vartus pasiuntė Simona Veličkaitė, o 86-ąją gražią kombinaciją su Paulina Potapova užbaigė „hat trickų“ pasižymėjusi J. Čubrilo – 5:1.

Birželio 2-ąją dieną, šeštadienį, „Gintra-Universitetas“ priims dar vieną iššūkį Baltijos lygoje. Į Šiaulius atvyks Estijos čempionė Pernu „Parnu JK“ komanda.

„Gintros-Universitetas“: J. Čubrilo (32, 51 (iš 11 m.), 86 min.) – 3, P. Sarkanaitė (3 min.) ir S. Veličkaitė (83 min.) po 1.

„Kauno Žalgiris“: M. Liužinaitė (53 min. iš 11 m. baudinio) – 1.

Sudėtis: G. Kaselytė, A. Mikutaitė, S. Karasiovaitė, V. Venerdauskaitė, P. Sarkanaitė (52 min. L. Žižytė), D. Gailevičiūtė, S. Veličkaitė, M. Čubrilo, A. Filenko, P. Potapova, J. Čubrilo.