facebookgoogle twitter instagram youtube krepselis

darbo laikas

Latvijoje vyko jubiliejinis Riga Open U18 turnyras. Pagrindiniame turnyre dalyvavo Matas Bružas, Domantas Šakinis, Iveta Daujotaitė ir Matas Vasiliauskas.

M. Bružas turnyrą pradėjo susitikimu su lenku Tomaszu Dudeku, kuriam nusileido 6:3, 6:1. D. Šakinis žaidė su baltarusiu Artsiomu Bardzinu ir įrodė savo pranašumą rezultatu 6:1, 7:5. Antrajame rate mokyklos auklėtinis nusileido danui Sebastianui Grundtvigui 6:1, 6:2.

Iš karto į pagrindinį turnyrą patekusi Iveta Daujotaitė turnyrą pradėjo susitikimu su latve Anna Jakovleva, kurią įveikė 6:4, 6:3. Antrąjį susitikimą I. Daujotaitė žaidė su latve Patricija Spaka, kuriai nusileido 6:1, 6:1.

Mokyklos auklėtiniai taip pat dalyvavo dvejetų susitikimuose. D. Šakinio ir Simono Žukausko dvejetas po itin įtemptos kovos nusileido latviams Robertui Grinvaldui ir Karliui Ozoliniui 4:6, 6:4 (10:5).

M. Vasiliauskas ir M. Bružas po daug pastangų pareikalavusio susitikimo įveikė švedą Lancelotą Carnellą ir britą George Davisą 6:3, 3:6 (10:5). Kitame rate lietuviai susitiko su švedais Oliveriu Saarinenu ir Iiru Vasu. Po dar vieno įtempto mačo mokyklos auklėtiniai nusileido 7:6 (8), 6:7 (5) (10:5).

Parengta pagal ŠTM

Kitame numeryje

Į viršų