Sekmadienį Svite (Slovakija) vykusiame Europos kalnų dviračių (MTB) maratono čempionate Lietuvos atstovė Katažina Sosna užėmė penktąją vietą.

Europos čempione tapo austrė Christina Kollmann. Ji 78 km trasą įveikė per 3 val. 36 min. 23 sek. Sidabro medalį pelnė ispanė Claudia Galicia (+6.47), o bronzos – kita austrė Angelika Tazreiter (+6.52). Ketvirtąją vietą užėmė vengrė Barbara Benko (+9.51). 26-erių metų K. Sosna nugalėtojai pralaimėjo 12 min. 22 sek.

Lenktynėse dalyvavo 32-i dviratininkės iš 15-os šalių. Finišą pasiekė 26-ios sportininkės.

K. Sosna pernai Europos čempionate iškovojo bronzos medalį, o užpernai buvo septinta. K. Sosna šiemet pasaulio čempionate užėmė devintą vietą.

Europos čempiono titulą iškovojo portugalas Tiago Ferreira (134 km; 5:40.13). Sidabro medalį pelnė Austrijos, o bronzos – Vokietijos atstovai.

Lietuvos atstovas Paulius Natalevičius finišo nepasiekė.

Iš 55-ių startavusių dviratininkų klasifikuotas 41-as.