Prieš Kalėdas Šiaulių teniso mokykloje lankėsi pats tikriausias Kalėdų senelis. Jis ne tik vaikams padovanojo saldžių dovanėlių, žaidė su jais žaidimus, bet ir entuziastingai palaikė visus, kurie dalyvavo Kalėdiniame vaikų teniso turnyre.

Turnyre iš viso dalyvavo 32 mažieji 7–10 metų tenisininkai. Jie varžėsi keturiose grupėse – 7 m. ir jaunesni berniukai, 7 m. ir jaunesnės mergaitės, 10 m. ir jaunesni berniukai, 10 m. ir jaunesnės mergaitės.

10 m. ir jaunesnių berniukų grupėje 1-ąją vietą iškovojo Kauno teniso klubo „Ąžuolynas“ tenisininkas Deividas Bandzevičius, 2-ąją vietą – G. Sabeckio teniso mokyklos sportininkas Ugnius Remeikis, 3-iąją vietą – Šiaulių teniso mokyklas sportininkas Matas Kurmanskis.

10 m. ir jaunesnių mergaičių grupėje nugalėtoja tapo šiaulietė Guoda Kubickaitė. 2-ąją vietą iškovojo G. Sabesckio teniso mokyklos sportininkė Karina Kildišiūtė, 3-iąją vietą – Klaipėdos teniso mokyklos sportininkė Viltė Daukintaitė.

7 m. ir jaunesnių berniukų grupėje visus varžovus įveikė Baltic Tennis Club sportininkas Marsel Drimalovskij. 2-ąją vietą užėmė G. Sabeckio teniso mokyklos sportininkas Benas Gustaitis, 3-iąją vietą – Šiaulių teniso mokyklos sportininkas Aleksandras Saudargas.

7 metų ir jaunesnių mergaičių grupėje nugalėtoja tapo marijampolietė Adrija Kriščiūnaitė, 2-ąją vietą užėmė šiaulietė Agilė Kulnytė, 3-iąją vietą – šiaulietė Meda Kurmanskytė.

Turnyro laimėtojai apdovanoti turnyro statulėlėmis ir saldžiais prizais. Teniso kortuose besilankantis Kalėdų Senelis buvo dosnus. Kiekvienam, pasakiusiam po eilėraštuką, įteikė saldžią dovanėlę ir palinkėjo gražių ateinančių švenčių.