Maksymas Kornijenka sužaidė geriausias rungtynes per karjerą Lietuvoje ir pirmą kartą tapo naudingiausiu „Betsafe-LKL“ savaitės krepšininku.

Ukrainos rinktinės žaidėjui pripažinimą pelnyti padėjo ir netikėta pergalė – Utenos „Juventus“ namie 91:71 pranoko vieną čempionato favoritų Panevėžio „Lietkabelį“.

Puolėjas žaidė 27 minutes, pelnė 20 taškų (4/4 dvitaškių, 3/5 tritaškių, 3/3 baudų), atkovojo 5 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir blokavo 3 varžovų metimus.

Pergalė leido „Juventus“ atitrūkti nuo trijų komandų, besidalijančių paskutinėmis vietomis „Betsafe-LKL“ čempionate.
Du žaidėjai į penketuką pateko iš „Lietuvos ryto“ rungtynių su „Šiauliais“, kuriuose prireikė dviejų pratęsimų.

„Šiaulių“ lyderis Omaras Prewittas surinko 29 naudingumo balus per 34 minutes (29 taškai, 5 rezultatyvūs perdavimai), o Travisas Petersonas žaidė 37 minutes ir pelnė 25 naudingumo balus (18 taškų, 14 atkovotų kamuolių).

Antras sėkmingas rungtynes paeiliui sužaidęs Klaipėdos „Neptūno“ atstovas J. Johnsonas vėl pateko į penketuką – „Neptūno“ gynėjas prie pergalės prieš Kėdainių „Nevėžį“ prisidėjo 29 naudingumo balais (17 taškų, 7 rezultatyvūs perdavimai).

Jį užbaigia „Juventus“ žaidėjas L. Dendy, prie pergalės prieš „Juventus“ prisidėjęs 25 naudingumo balais vos per 24 minutes (21 taškas, 9 atkovoti kamuoliai).