Didžioji kalėdinė Šiaulių mugė vyks gruodžio 4 ir 5 dienomis. „Šiaulių“ arenoje susiburs kone 200 skirtingų lietuvių kūrėjų ir maisto gamintojų, puoselėjančių ne tik rankų darbo maisto gaminių, bet ir aprangos bei šiuolaikiškų aksesuarų, papuošalų kūrimo tradicijas.

Visą savaitgalį Šiaulių gyventojai ir miesto svečiai, užsukę į „Šiaulių“ areną, turės išskirtinę progą atrasti džiuginantį kalėdinių prekių asortimentą: dovanų idėjas, puošmenas namams, tradicinius bei gurmaniškus maisto produktus, rankų darbo papuošalus ir aksesuarus, naujausias aprangos kolekcijas šventėms, prekes vaikams.

Šventinę atmosferą kurs kone 200 skirtingų maisto, mados ir grožio prekių ženklų atstovų, susibursiančių po vienu stogu.

Didžioji dalis kalėdinės mugės Šiauliuose dalyvių – lietuvių kūrėjai ir autoriai, ypatingą dėmesį skiriantys aukštai prekių kokybei užtikrinti. Tad mugės lankytojai turės progą mėgautis ne tik itin gausiu prekių asortimentu, bet ir išskirtine jo kokybe.

„Didžioji kalėdinė Šiaulių mugė“ vyks dvi dienas „Šiaulių“ arenoje. Gruodžio 4 d. lankytojai laukiami nuo 10 iki 17 val., o gruodžio 5 d. – nuo 10 iki 16 val.

Įėjimas į mugę – nemokamas!

Mugės organizatoriai primena, jog vykdant Vyriausybės sprendimą dėl COVID-19 situacijos valdymo šalyje, uždarose patalpose organizuojamuose renginiuose dalyvaujantys asmenys privalo turėti Galimybių pasą. Tad lankytojus ragina nepamiršti jo turėti drauge su savimi. Jeigu jaučiate bet kokius su COVID-19 susijusius negalavimus, prašome į renginį nevykti. Saugokime vieni kitus!

Į viršų