facebookgoogle twitter instagram youtube krepselis

darbo laikas

telefono nr el pastas

Kasmet antrąjį spalio šeštadienį, šiemet tai – spalio 9-oji, minima Pasaulinė organų donorystės ir transplantacijos diena. Edukaciniais renginiais  norima atkreipti dėmesį į organų donorystės temą, kad žmones pasiektų informacija apie organų donorystės prasmę ir procesą. Nuo visų mūsų priklauso, ar įvyks transplantacija, kuri gali išgelbėti net kelias gyvybes.

Šiaulių inkstų ligomis sergančiųjų draugija „Atgaja“, bendradarbiaudama su asociacija „Gyvastis“, sukvietė šiauliečius spalio 8 d. 17 val. į renginį  P. Višinskio aikštėje. Tuo pačiu metu ir kituose Lietuvos miestuose bei miesteliuose pleveno žvakučių liepsnelės organų donorams atminti.

Tokią iniciatyva Lietuvoje organizuojama jau 8 metus. Uždegę žvakeles pagerbiame žmones, kuriuos pelnytai galime vadinti mūsų didvyriais – jų dovana neįkainojama. Degdami žvakelę skiriame 1 779 Lietuvos donorams nuoširdžiausią padėkos žodį ar maldą, pagalvojame apie tuos,  kieno vaiko, tėvo, brolio, sesers ar sutuoktinio organai pratęsė nepažįstamų žmonių gyvenimus. Šia akcija taip pat siekiama paskatinti pokalbius šeimose organų donorystės tema.

2021 10 11 14

Panevėžys.
Rengėjų nuotr.

 

Į viršų