facebookgoogle twitter instagram youtube krepselis

darbo laikas

telefono nr el pastas

Šiaulių profesinio rengimo centro Prekybos ir verslo skyriaus absolventams birželio 23 dieną Šiaulių Švč. Mergelės Marijos Nekaltojo Prasidėjimo bažnyčioje  įteikti profesinio mokymo diplomai. Šv. mišias už absolventus, jų tėvus, mokytojus, socialinius partnerius laikė klebonas Saulius Paliūnas. Dainomis absolventus sveikino „Lietuvos balso“ dalyvė Živilė Gedvilaitė.

Daug gražių sveikinimų ir nuoširdžių linkėjimų absolventai išgirdo iš jo ekscelencijos vyskupo Eugenijaus Bartulio bei gausaus socialinių partnerių būrio. Absolventams diplomus įteikė Šiaulių profesinio rengimo centro direktorius Saulius Dargužas bei Prekybos ir skyriaus vedėja dr. Renata Veršinskienė.

Šventės metu Prekybos ir verslo skyriaus vedėjai dr. Renatai Veršinskienei įteiktas Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo 30-mečio ženklas.

 „Šiemet daug absolventų, net 224, išleidome, – laikraščiui sakė dr. R. Veršinskienė. – Labai džiugu, kad visiems sudarėme sąlygas sėkmingai mokslus baigti, galėjo nuotoliniu būdu mokytis. Laukia kitas iššūkis, kad nauji moksleiviai rinktųsi mūsų mokyklą, kur ruošiami labai paklausių profesijų specialistai.“

Diplomų įteikimas bažnyčioje – nestandartinė šventė, kuri džiugina moksleivius ir visą bendruomenę. Mokyklos patalpos mažos, dideles iškilmes rengti būtų sudėtinga. Skyriaus vedėja dėkinga bažnyčios klebonui, kad įsileidžia, daugiau pagarbos galima parodyti bendruomenei. Nestandartinė aplinka įpareigoja, padeda susikaupti, verčia pasitempti, šventiškiau pasipuošti.

Asmeninis apdovanojimas Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo 30-mečio ženklu skyriaus vedėją nustebino ir nudžiugino: „Įvertinimas malonus. Tačiau tai ne mano vienos, o visos komandos darbo rezultatas. Labai svarbu, kaip dirba mokytojai, ne mažiau svarbu socialinių partnerių parama ir palaikymas, visos bendruomenės susiklausymas ir pastangos.“

Labiausiai visus džiugina, kad Prekybos ir verslo skyriuje nėra nė vienos nepaklausios specialybės, absolventams netenka vargti ieškant  darbo vietos. Iš 224 vos keli dėl įvairių priežasčių nusprendė dar pailsėti, nedirbti. Šiuolaikiškoje inovatyvioje mokymo įstaigoje sudaromos sąlygos ir persikvalifikuoti, įgyti naujų kompetencijų, mokytis nuotoliniu būdu.

Į viršų