facebookgoogle twitter instagram youtube krepselis

darbo laikas

telefono nr el pastas

Šiaulių profesinio rengimo centro Prekybos ir verslo skyrius tradiciškai organizuoja dar vieną rekordą. Šiais metais bus gaminamas ilgiausias vėrinys iš prėskučių. Jau nuo šios savaitės pradžios Prekybos ir verslo skyriaus konditeriai, virėjai ir visa bendruomenė prisidėjo prie gamybinio proceso. Rekordo organizatoriai neišduoda, kokio ilgio bus vėrinys, tačiau ragina atvykti pirmadienį ir pamatyti tai savo akimis.

Šiaulių profesinio rengimo centro Prekybos ir verslo skyriaus vedėja dr. Renata Veršinskienė pasakojo, kad šį rekordą organizuoja dėl to, jog norisi šventinio įspūdžio. Praėjusiais metais buvo daromas kalėdinių žaisliukų rekordas, o šiais metais nuspręsta panaudoti prėskučius.

„Iš pradžių galvojome, kad rekordą pavadinsime ilgiausias vėrinys iš kūčiukų, tačiau tikslingiau vietoj kūčiukų yra sakyti prėskučiai. To pageidavo ir „Factum“ agentūra. Veiksmas susijęs dar ir su makaronais, nes nuo vieno prėskučio iki kito turi būti pusė to prėskučio dydžio. Esame atradę tuščiavidurių  makaronų, kuriuos irgi bus galima panaudoti po vėrinio dalybų. Dalyti žadame „Maltiečių“ organizacijai, taip pat labdaros valgyklai. Rekordus tradiciškai organizuojame prieš šventes, todėl draugystės vėriniu galėsime pasidalyti ne tik su savo draugais, bet ir su tais, kam reikia pagalbos“, – pasakojo dr. R. Veršinskienė.

2018 12 05 16

Ramūno SNARSKIO nuotr.

Į viršų