facebookgoogle twitter instagram youtube krepselis

darbo laikas

telefono nr el pastas

Savo svajonių profesiją pasirinkę šiauliečiai kviečiami ją įgyti Šiauliuose (Šiaulių universitete, Šiaulių valstybinėje kolegijoje, Šiaulių profesinio rengimo centre), gauti Savivaldybės padidintą stipendiją ir baigus mokslus dirbti Šiaulių įmonėje ar įstaigoje.

Ragina studijuoti ir dirbti Šiauliuose
Nuo kitų mokslo metų asmenys, įstoję į vieną iš aukščiau paminėtų mokymo įstaigų ar jose besimokantys, turės galimybę gauti Šiaulių miesto savivaldybės padidintą stipendiją. Tam praėjusį ketvirtadienį pritarė miesto Taryba.

Šiaulių miesto savivaldybės administracijos direktorius Antanas Bartulis vakar vykusioje spaudos konferencijoje sakė, kad norint gauti padidinti stipendiją, vien studijuoti Šiauliuose neužteks. Dar mokiniams ir studentams reikės susirasti savo būsimą darbdavį: bet kurios srities Šiaulių miesto įmonę ar įstaigą ir su ja sudaryti susitarimą dėl įdarbinimo ne trumpesniam nei 3 metų laikotarpiui pagal įgytą kvalifikaciją.

Paskelbus studijų paramos konkursą, ateiti į Šiaulių miesto savivaldybės Švietimo skyrių ir atnešti reikalaujamus Studijos Šiaulių mieste paramos skyrimo programos reikalaujamus dokumentus arba  juos atsiųsti el. paštu.

Studijų paramos komisijai pritarus dėl studijų paramos skyrimo, reikės pasirašyti keturšalę bendradarbiavimo ir paramos sutartį. Gauti iš draudimo bendrovės laidavimo raštą dėl sutartinių įsipareigojimų vykdymo draudimo.

Tada kas mėnesį Savivaldybė mokės padidintą stipendiją: studentui – 152 eurus, moksleiviui – 76 eurus.

Stipendijas gaus tik pažangūs
Tiesa, kaip sakė A. Bartulis, besimokantiems Šiaulių mokymo įstaigose, teks įsipareigoti siekti didžiausio mokslo pažangumo įgyjant norimą profesiją: „Mokymo įstaigos įsipareigos suteikti kokybišką mokslą, studentai ir mokiniai turės siekti didžiausio pažangumo ir baigę mokslus, pasirinktoje darbovietėje pritaikyti įgytą kvalifikaciją bei gebėjimus.“

Tikimasi, kad jaunimas šia galimybe susidomės, atsiras daugiau norinčių čia dirbti, mokytis ir miestui kurti pridėtinę vertę.

„Galbūt dabar jauni žmonės, žinodami, kad galės toliau gyventi pas tėvus, nemokėti už nuomą, gauti stipendiją, įgyti profesiją ir vėliau garantuotai įsidarbinti, labiau panorės likti Šiauliuose“, – vylėsi administracijos diektorius.

Šių metų biudžete padidintoms stipendijoms skirta 150 tūkst. eurų.

Į viršų