Benas RUDYS
„Šiauliai“ „atsipūtę“ 99:79 įveikė be traumuoto E. Dimšos žaidusį Kėdainių „Nevėžį“ ir užbaigė LKL reguliarųjį čempionatą.

Svečiai iš  Kėdainių taip ir nesukūrė intrigos. Tiesa, pirmojoje rungtynių dalyje tai pamėgino padaryti svečių snaiperiai tolimais metimais, tačiau šiauliečiai atsakė tuo pačiu. Abiejų komandų žaidėjai pataikė po 9 tolimus metimus, o metant tritaškius nepralenkiamas buvo R. Grafas – pataikė net keturis.

Pirmuosius du kėlinius „Nevėžis“ dar mėgino vytis „Šiaulius“, kaip vėliau prisipažino komandos treneris K. Kundrotas, slapta vildamiesi, kad šeimininkai atsipalaiduos. Tačiau po didžiosios pertraukos „Šiauliai“ vis sparčiau tolo nuo varžovų ir kėlinį baigė turėdami dvidešimties taškų pranašumą.