facebookgoogle twitter instagram youtube krepselis

darbo laikas

telefono nr el pastas

Pirmadienį po metų pertraukos Šiaulių miesto tarybos Miesto ūkio ir plėtros komiteto posėdyje darbavosi Romanas Čokovas. Politikas nuo Tarybos nario pareigų buvo nušalintas teismo sprendimu.
Vakar Miesto tarybos narys Romanas Čokovas vėl darbavosi Miesto ūkio ir
plėtros komitete (antras iš dešinės).
Vaido SIMANAUSKO nuotr.
  
Komiteto nariai vakar gerokai nustebo savivaldybėje išvydę savo kolegą R. Čokovą. Pastarojo teigimu, teismo draudimas dirbti Tarybos nario darbą baigėsi lapkričio 29-ąją. Politikas sakė teisme domėjęsis, ar kardomoji priemonė nepratęsta ir jam paaiškinta, kad jokio naujo sprendimo teismas nėra priėmęs.

R. Čokovo žodžiais, Apeliacinis teismas atmetė visus Šiaulių prokurorų argumentus, dėl kurių drausta lankytis Tarybos posėdžiuose, išskyrus vieną, kad gali padaryti nusikalstamą veiką. „Kiekvienas Tarybos narys gali nusikalsti, kiekvienas vairuotojas gali padaryti avariją“, - juokavo politikas.

R. Čokovas su kolega Igoriu Strupeikiu teisme yra kaltinami reikalavimu duoti kyšį už teigiamą sprendimą tvirtinant detalųjį planą Pavasario gatvėje. Nors politikai buvo sulaikyti, detalusis planas nepatvirtintas iki šiol.

R. Čokovas įsitikinęs, kad kaltinimai subliūkš, kaip ir įtarimai, kurie toje pačioje byloje buvo pareikšti miesto merui, vicemerei bei dar dviem Miesto tarybos nariams.

Grupė Tarybos narių, tarp kurių buvo ir R. Čokovas su I. Strupeikiu, nuo pastarosios Tarybos kadencijos pradžios aktyviai blokavo sprendimų projektus, kuriais siekta be konkursų priskirti valstybės žemes stambioms miesto įmonėms, susijusioms su valdančiąja koalicija.
 
"Šiaulių naujienų" inf. 


Į viršų