(ELTA).
Itin pinigus taupantiems gyventojams pirmąją šių metų dieną vertėtų nuo šventinių eglučių nukabinti lemputes. Naujųjų metų naktį uždarius Ignalinos atominę elektrinę, už elektros energiją teks mokėti maždaug 30 proc. daugiau. Bendrovių "Rytų skirstomieji tinklai" ir VST tiekiamos elektros energijos kaina gyventojams padidėjo 10 centų - už kilovatvalandę teks mokėti 45 centus.

Mokantiems pagal dviejų laiko zonos tarifą dieną suvartojama elektra pabrango 9 centais, iki 49 centų už kilovatvalandę, o naktį - 13 centų, iki 36 centų už kilovatvalandę.

Tiems gyventojams, kurie naudoja elektrines virykles, kilovatvalandė elektros pabrango 12 centų, iki 43 centų už kilovatvalandę.

Jeigu naudojama elektrinė viryklė, o už elektrą mokama pagal dviejų laiko zonų tarifą, dieną suvartojama elektra pabrango 11 centų, iki 45 centų už kilovatvalandę, o naktį - 14 centų, iki 34 centų už kilovatvalandę.

Kainų ir energetikos kontrolės komisijos skaičiavimais, vidutinė šeima, per mėnesį suvartojanti apie 200 kilovatvalandžių elektros, nuo šiol už elektrą gaus maždaug 20 litų didesnes sąskaitas.
Į viršų