facebookgoogle twitter instagram youtube krepselis

darbo laikas

telefono nr el pastas

Šiaulių apygardos teismas patenkino prokuroro prašymą pratęsti dviejų Miesto tarybos narių „suspendavimą”. 
 
 
 
Asta VOLKOVAITĖ
Ketvirtadienį Šiaulių apygardos teisme nagrinėtas prašymas dėl kyšininkavimu kaltinamų „suspenduotų” Miesto tarybos narių Romano Čokovo ir Igorio Strupeikio, kaip politikų, likimo. Prokuroro prašymas pratęsti „suspendavimo” terminą patenkintas, - kaltinamieji į Miesto tarybą negrįžta. Laikino nušalinimo terminas pratęstas dar trim mėnesiams.
 
„Suspendavimo” terminas turėjo baigtis kovo 15-ąją. Prašymas dėl kaltinamųjų laikino nušalinimo nagrinėtas anksčiau, nes kitas teismo posėdis numatytas tik balandžio pradžioje. Praėjusio posėdžio metu prokuroras teigė, kad I. Strupeikio bei R. Čokovo nušalinimo pagrindas tebėra toks pat, kad politikai būdami Miesto taryboje gali daryti nusikaltimus. 
 
Abiejų kaltinamųjų advokatai tąkart pažėrė šūsnį argumentų, kodėl I. Strupeikis ir R. Čokovas jau turėtų grįžti į miesto Tarybą. Gynėjai pareiškė, kad teismas galbūt nėra pakankamai kompetentingas spręsti nušalinimo klausimą. „Tarybos narys nėra pareigos. I. Strupeikį išrinko žmonės”, - sakė  politiko advokatas. 

Į viršų