Lina JUREVIČIŪTĖ
„Šiaulių naujienų” bei labdaros ir paramos fondo „Pagalbos sparnai” akcija sulaukia vis daugiau visuomenės dėmesio. Prie gražios aukojimo akcijos prisijungė ir šiaulietė Onutė Kaniušienė. Moteris likimo nuskriaustiems vaikams nusprendė padovanoti būtiniausių higienos prekių, apatinio trikotažo, kojinių ir kitų kasdieninių smulkmenėlių.
 
„Norisi, kad ir likimo nuskriausti vaikai sulauktų bent jau simbolinių kalėdinių dovanėlių. Žinau, kad „Pagalbos sparnai” tarpušventy likimo nuskriaustiems vaikams organizuoja kalėdinę šventę, tai turės ką padovanoti”, - įteikdama dėžutę su dovanomis sakė O. Kaniušienė. 
 
O. Kaniušienės aukojamas dovanėles paėmė „Pagalbos sparnų” savanoris studentas Renaldas Balsys. Jis patikino, kad dovanėlės bus išdalytos maždaug 50-čiai vaikų. 
 
Norintieji paaukoti maisto, skambinkite „Šiaulių naujienų” žurnalistei Lina Jurevičiūtei telefonu 52 38 46 arba rašykite elektroniniu paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį., skambinkite „Pagalbos sparnų” atstovei Janinai Gečienei telefonu 8 677 15 807 bei rašykite elektroniniu paštu: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
 
Padėti vargšams galite ir pervesdami 2 procentus savo pajamų mokesčio į labdaros ir paramos fondo „Pagalbos sparnai” sąskaitą LT777044060006761164. Įmonės kodas 302308665. Banko kodas 70440
Į viršų