facebookgoogle twitter instagram youtube krepselis

darbo laikas

telefono nr el pastas

Lietuvos karinių  oro pajėgų aviacijos bazės kariai Salduvės parke kėlė  inkilus.
Vadimo SIMUTKINO nuotr. 
 
 
 
 
Judita AUKŠČIONYTĖ

Vakar Salduvės parke triūsė ir senas, ir jaunas.  Čia surengtoje talkoje buvo ne tik renkamos šiukšlės. Talkininkus, tarp kurių įvairių  nevyriausybinių organizacijų atstovai, moksleiviai, į Salduvę atvežė specialus autobusas. Atvežė talkininkus ir Lietuvos oro pajėgų aviacijos bazės autobusas.

Apie penkiolika bazės lakūnų įkėlė paskutiniuosius inkilėlius, kurie šį pavasarį buvo keliami visame mieste. Talkos organizatoriai teigia, jog miesto parkuose, darželiuose ir mokyklose šiais metais iškelta per 300 inkilėlių. Vakar Lietuvos karinių oro pajėgų aviacijos bazės kariai iškėlė paskutiniuosius inkilėlius, kuriuos dovanojo viena bendrovė.

„Salduvės” lopšelio-darželio ugdytiniai talkininkams surengė nuotaikingą koncertą. O talkai pasibaigus į būrį sukvietė ne tik karšta arbata. Su talkininkais bendravo ir policijos atstovai, kurie dar kartą priminė nusikaltimų prevencijos programą. Pareigūnus piktina ir tai, kad Salduvės parke nuolat važinėjama keturračiais. Parką būtina saugoti ne tik nuo šiukšlintojų, bet ir nuo tų, kurie veržiasi į jį su transporto priemonėmis.  
 
Į viršų